Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igy is távozhat (részletekben)...

Igy is távozhat (részletekben) nyákdugó?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vizsgálaton és bő egy ujjnyira nyitva vagyok. Azóta szinte minden pisilésnél nagyon pici nyálkás darabkák távoznak,szintelen vagy picit rózsaszines. Ez a vizsgálattól lehet vagy igy is távozhat? Vagy ha nyitva vagyok akkor már távozott csak én nem vettem volna észre? 37+5 hetes
2009. aug. 19. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is így volt,mint neked,részletekben.

2009. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részletekben is távozhat. Nekem tegnap óta többször is. Először pici nyálkás darab, majd egy nagyobb, majd reggel semmi , ma délután pedig egy nagyobb nyálkás, enyhén véres, barnás darabban.
2009. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adri baba ***** válasza:
Nekem is részletekben ment el!!
2009. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen.

nekem kedd reggel kezdett el távozni.nyálkás átlátszó valami volt,aztán szerdán is jött,majd csütörtök reggel görcsre keltem és a barnás része is távozott.nah azok a fájások már 2 percesek voltak,go korház.Másnapra!!született meg a Kisfiam:D:D

Sok sikert,gyors könnyü szülést neked.

Üdv:4hetes Kukimanó anyuja:)

2009. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! A szülésznő szerint sem sok van már :-)

Mindenkinek boldog babázást kivánok!

2009. aug. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!