Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Úgy hallottam, hogy szülés...

Úgy hallottam, hogy szülés közben, ahogy nyomod kifelé a babát, a széklet is távozhat a nagy nyomástól. Volt ebben valakinek része? Eléggé hátráltató dolog ez, ha apás szülést választanánk

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 01:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
3 fiút szültem, velem nem fordult elő. De tényleg van olyan, hidd el hogy a szülőszobában senkitnem fog az érdekelni... Még az apukát sem...:)
2010. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért adnak beöntést a szülés előtt a legtöbb kórházban.
2010. jún. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
En ugy tudom, hogy eleg sok korhazban mar nem adnak beontest. Ahol en szultem (SOTE II.), nem volt beontes, meg kupot sem adtak annak, aki nem kert. En inteztem el magamnak, amikor mar ereztem, hogy szulni fogok (vettem korhazba kerules elott glicerines kupot). Egyebkent volt ott nem is 1-2 no, akinek kijott kozben, de ez senkit a vilagon nem erdekelt abban a pillanatban, az orvosok ehhez teljesen hozza vannak szokva, leveszik a lepedot, tesznek egybol masikat es ennyi. Miert? Te szagolhatod, a ferjed meg nem birja ki? Nem ertem az aggodalmadat. Ugysem erre fog koncentralni meg eleg gaz, ha ilyen termeszetes dolgot valaki nem bir ki. Ez a szules velejaroja. Te fogsz szenvedni (mert hogy fogsz, gondolom, hogy ezzel tisztaban vagy), o meg ennyit sem birna?
2010. jún. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
na nalam elofordul a , hugommal is a baratnomel is itt kulofoldon ahol elun k nem adnak beontest de nem fogod meg erezni sem hogy jon a kaka is,meg senkit az egvilagon ezt nem erdekli a babat fogjak meg teged figyelni nem azt hogy bement a kaka is na es???hidd el nem te leszel az elso sem az utolso akinel elofordul...
2010. jún. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem rohamszülésem volt, szoktak adni beöntést nálunk, de én nem kaptam, nem volt rá idő. A férjemtől kérdeztem, hogy volt-e, de azt mondta, hogy nem. Mondjuk, ha ott vagy már nem érdekel semmi, csak jöjjön ki a baba, és egészséges legyen. A többi csak részletkérdés!:)
2010. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyszer se adtak beöntést (idő se nagyon volt rá...), de nem volt ilyen hálistennek. Viszont a szülés indulás előtt nekem mindkét alkalommal volt még otthon székletem, szerintem azért, mert kezdődött a szülés. Tehát még a laza fájásokkor. Szerintem ezért ne volt baleset ott...
2010. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
nekem kettő, apás szülésem volt. az elsőnél kaptam beöntést, igy nem volt gond. A másodiknál nem kaptam beöntést, mert aznap már 3x voltam WC-n. Hát sajnos jobb lett volna ha kapok... De ez rajtam kívűl senkit nem zavart :)))
2010. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem okoskodni jöttem,mert engem császározni kellett, de azért azt jó, ha tudjátok,hogy a beöntés után is jöhet a barnamaci,mert a víz nem mos ki mindent a belekből (mivel focipálya nagyságú a te záróizmod fájás közben pedig még gyengébb, nemigen tudod bent tartani egy óráig),szóval ha annyira félsz,akkor méregteleníts előtte:) Ezt persze nem mondtam komolyan mert ott maradnál a szülőágyon annyira nem maradna energiád.


Egyébként az égvilágon senkit sem érdekel mi jön és mi nem, ráadásul bunkózni sem fognak,hogy jajj jött egy nagy adag csokis puding is a babával:D Szóval ne izgulj, de a férjed azért ne a lábad közé állítsd, majd csak akkor már amikor az utolsó nyomás jön, azután,hogy a feje kibújt:)

2010. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk nem adtak beöntést, és nekem elfolyt a magzatvizem, úgyhogy nem nagyon volt idő tökölni, meg itthon kúpozni. Egyből be a kórház, és ott is a tusolás után már nem engedtek felkelni. Ha dolgom volt hozták az ágytálat.

Én is nagyon féltem ettől, főleg úgy, hogy aznap ebédre babot ettem. Szerencsére ilyen problémám nem volt, viszont pisi jött :-)

Szégyelltem magam miatta, de ez nekik tényleg természetes.

2010. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
szia! Nekem is volt beontésem, de a nagy nyomástól valahogy mégis jott ki egy kevés, de ez tényleg senkit se érdekelt, még engem se zavart. Igaz, nem apás szulés volt.
2010. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!