Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórház szülészetérő...

Szent Imre kórház szülészetéről mi a véleményetek? És az ott dolgozó prof. Dr Rákóczi Istvánról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hete szültem ott, van pozitív és negatív véleményem róla. Rákócziról csak rosszat hallottam és 100.000 nála a szülés, plusz a magánórák...
2009. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi a pozitív és negatív véleményed? Légyszíves írd meg ha nem gond, mert érdekelne.
2009. aug. 20. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

5 év tapasztalatai.

2009. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. aug. 22. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szent Imrében szültem és nem vagyok megelégedve! Az orvos (R. Miklós) kevésnek találta a hálapénzt, bennem felejtette a varratot (azt hitte felszívódik), már a vajúdásnál szóltam, hogy koraszülés lesz, de senki se törődött vele, nem engedtek el, pedig még több órán át vajúdtam és a babát el kellett vinni a Jánosba én meg nem mehettem utána, mert nem volt hely. Szülésnél SENKI sem kapott fájdalomcsillapítót, nem vágtak gátat, pedig kértem, de megrepedtem. Szobatársammal nem is törődtek, ott sírt, mert semmit se tudott a babákról, a csecsemősök nem foglalkoztak vele. Tőlem reggelente vért vettek, de az eredményt senki se tudta, azt se vették észre, amikor átmentem a János kórházba a babámat megnézni a koraszülött intenzíven. Egyetlen pozitívum: a szülésznő nem fogadott el hálapénzt!
2010. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen rossz volt. :( Én szerintem az Istvánba fogok szülni.
2010. jan. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!