Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet baj abból ha szülés...

Lehet baj abból ha szülés után nem megy valaki vissza a kontrollra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nővérem 4 hónapja szült, és nem ment vissza a 6 hetes kontrollra, mert hogy rendesen megjött a mensije és a szex se fáj neki.Hiába győzködöm, hogy menjen,nem tudom rávenni. Lehet baja? Aggódom érte.


2012. dec. 11. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad az ördögöt a falra festeni, de vissza kell mennie, mert attól, hogy épp most nincs semmilyen panasza, még akármi lehet...miért ilyen felelőtlen, ha már túl van egy szülésen, mi az az egy vizsgálat? Légy vele kicsit szigorúbb, de menjen el szerintem mindenféleképpen, én ilyet nem kockáztatnék!!!
2012. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, fogd kézen és vidd el! Lehet, hogy most semmi baja, de később bármi lehet, amit esetleg egy mostani vizsgálattal meg lehetne előzni! Ne hagyd, hogy hülyeséget csináljon!!
2012. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha minden rendben van, akkor nem baj, ha nem megy kontrollra.

De ha csak hiszi, hogy nincs baj... Hát ezért nem árt a kontroll.

(Esetleg rákszűrés címén nem tudod elvinni?)

2012. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért nem ártana megnézetnie magát,mivel ilyenkor a gátat is ellenőrzik,hogy szépen begyógyult-e,meg ilyenkor azért(én úgy tudom)megnézik,hogy a méhe is szépen visszahúzódott-e,meg a méhszájat is ellenőrzik.Gondolom szeretne kis tesót is,és ha most valami baja lesz(akár a méhével,akár a méhszájával)hogyan fogja kihordani a következő babát?!

Nem hülyeségből mondják azt,hogy a 6 hetes kontroll KÖTELEZŐ!!!

2012. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!