Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan felhelyeztek a...

Szules utan felhelyeztek a spiralt, mennyi ideig normalis a pecsetelo verzes, illetve a barnazas?

Figyelt kérdés

8 honapja szultem es meg csak most raktak fel. Hormonmentes tettek fel eu okokbol. Ennek mar 3 hete de a barnazgatas es neha verezgetes nem mulik. Sot azota tarsult hozza nyulos nyakos folyas is, ami eleg bo.

Angliaban elek, es itt sajnos a doki azt mondta hogy mivel ez a hormonmentes 10 evre szol, nem fogjak ellenorizni hogy jo helyen van e stb...! Csak akkor veszik le, es nezik meg hogy mizujsag odabent, ha majd babat szeretnek ujra.

Plusz azt mondta normalis ez a verezgetes, na de ilyen sokaig, mar tobb mint 3 hete hogy felraktak. Eleg kellemetlen hogy egyik nap semmi, maskor meg elont, de nem is ez a resze aggaszt hanem inkabb a nyulos, nyakos folyas, ami nem sokszor fordult elo, csak parszor. Esetleg peteeresem lenne es az volna plusz barnazok hozza??? Akinek volt hasonlo tapasztalata kerem irjon.


2012. dec. 13. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hormonmentes van, 6 hónappal a második szülés után tetettem fel. 2 hétig pecsételgettem, vérzésnek nem volt mondható, aztán elmúlt, 4 hónapig volt hosszabb (10 napos) a menstruációm, majd visszaállt a normál 7 napra. Azóta semmi bajom nincs vele, 2,5 éve van fent. Egyébként ez a nem ellenőrzik, hogy jó helyen van-e érdekes, nekem kötelező volt 1 hónappal a felhelyezés után menni ellenőrzésre, mert addigra áll be a megfelelő helyére, majd 6 hónapos kontroll és azóta évente egyszer megnézik a rákszűréssel összekötve.
2012. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos itt kint Angliaban nagyon sokminden van maskent mint otthon. Pl. nekem 2010-ben volt rakszuresem, mentem minden evben, hogy csinaljanak, de nem csinaltak. Azt mondtak jojjek vissza 2013-ban, mert itt ugy szokas hogy 3 evente. Elobb nem. Igy a spiral ellenorzese sem olyan fontos szamukra.

Hat remelem normalis ez a barnazgatas, pecsetelgetes, mert nagyon nem szeretnek valami fertozest osszeszedni. Orulok hogy vegre tudok mivel vedekezni.

Koszonom a valaszod.

2012. dec. 13. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk hormonos van, és több mint egy évig barnázgattam össze vissza, most viszont már nincs egyáltalán. Ennél ez normális. Hogy a hormonmentesnél is igy-e van, próbálj rákeresni a neten.
2012. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!