Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit megilyedtem ma! Szerint...

Kicsit megilyedtem ma! Szerintetek terhes vagyok? Ha igen problema lehet most? Vagy ez termeszetes? Elorre is koszonok minden valaszt!

Figyelt kérdés
Marcius 21. en jott meg az utolso menzim. A parommal folyamatosan egyutt voltunk utanna az egesz eddigi aprilisi honapban vedekezes nelkul. Ma is igy volt ez du. es szeretkezes utan kimentem a mosdoba es a papir egy kicsit veres lett. Szeretnenk babat! Es ugy gondolom ez lehet a beagyazodas jele. Vagy a szeretkezes miatt tortenhet ez? Remelem nincs semmi baj es tenyleg terhes vagyok! Elorre is koszonom a valaszokat!!

2012. ápr. 18. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány napos ciklusaid vannak? Ha jól értem ez a 30. nap. Ez inkább mensi, hacsak nem közel 40 napos a ciklusod.
2012. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
29 napos. De ez nem hasonlitott menzire. szeretkezes utan egy kis rozsaszines folyas. Es kesz. Remelem nagyon, h ez a pici jelenlete.
2012. ápr. 19. 00:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, vagy ha van csináld meg reggel, mert már ki kell mutatni, akkor holnap reggel 2 napja késni fog, ha jól számoltam. Ha pozitív, nyilván elmennél dokihoz, csak akkor meg kell sürgetned a dolgot, mert a rozsaszínes folyás, lehet rossz előjel és lehet felír valami gyógyszert.
2012. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! A tesztet csinalom holnap reggel. Dokihoz pedig megyek jovohet penteken. remelem nincs semmi baj.
2012. ápr. 19. 00:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Reméljük! Minden jót kívánok neked!
2012. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2012. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy a teszt még nem mutatja ki. Türelem...
2012. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ma reggelre felerosodott ez az elenk piros valami. Nem tudom mi lehet ez. Ettol meg lehetek terhes?
2012. ápr. 19. 09:48
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem meg!
2012. ápr. 19. 10:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Csináld meg a tesztet és ha nem mulik el akkor keresd fel az orvosodat.
2012. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!