Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyi ideig vérzett...

19890908 kérdése:

Ki mennyi ideig vérzett szülés után?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok és az érdekelne hogy ki mennyi ideig vérzett szülés után, illetve hogy meddig tartott amíg "odalent" vissza rendeződtek a dolgok a normál állapotukra?

Ti használtatok valamilyen krémet vagy valamit hogy segítsétek a gyógyulást?


2012. dec. 13. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

56 napig. Azt hittem sose lesz vége. Nem volt vészes a 2-dik héttől de akkor is vér volt.

Nem használtam semmit, viszont meleg vízzel zuhanyoztam odalent napi 10szer is. az sokat segített.

2012. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én császáros voltam, nem tudom,hogy számít-e, de én kb. egy hétig véreztem!
2012. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én mindkét szülés után 3 hétig véreztem.

Hát, hogy odalenn mikor rendeződtek a dolgok, azt nem tudom. Pontosabban nem értem mire gondolsz. Én utána csak pár napig éreztem magam tágnak.

Én nem használtam semmit sem a gátsebre. Nem is nagyon volt rá szükség, mert első szülés után 1 hétig fájt, második után pedig pár óráig:)


Kétlányos 19hkm.

2012. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mind a kétszer 1 hétig csak, normál hüvelyi szülés, a zuhanyon kívül lentre mást nem használtam, nem vágtak, nem repedtem, tehát gyógyulnia kiívülről nem kellett semminek, max. regenerálódnia kicsit, arnicat szedtem
2012. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat !
2012. dec. 13. 16:45
 6/18 anonim ***** válasza:
4 hétig, volt 2 nap szünet és megjött a mensim és megvolt 2 hétig:-(. Nem tudom mire gondolsz, hogy rendeződtek ott lenn. Fájni nem fájt, semmivel nem kentem, csak zuhanyoztam.
2012. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem, azt hittem sose lesz vége. Kontrollra is csak 8 hetesen tudtam visszamenni emiatt.
2012. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5 hétig.
2012. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Akkor ahogy olvasom 2-3 csomag betét nem lesz elég :D . Első babámat várom és még tapasztalatlan vagyok ilyen téren egy kicsit.
2012. dec. 13. 18:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lesz elég:)

10 csomaggal érdemes venni, aztán ami esetleg megmarad, az jó lesz a mensire:)

2012. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!