Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit adjak igy a szülésznőm...

Mennyit adjak igy a szülésznőmnek?

Figyelt kérdés

A 28 hét korul felfogadtam, de a 36. hetes uh-n, kiderult, hogy faros a baba, es csaszar lesz.

Megertem, hogy ennek ellenere is szeretnem, ha mellettem lenne. Akarmikor hivhatom, tartjuk a kapcsolatot, akarmi problemam van, ejjel-nappal hivhatom.

Ctg-t hetente o csinalja, igy varnom sem kell a terhesambulancian.

Intezi nekem a kiirt idopontra az egy agyas szobat, a szoptatasban segit , minel hamarabb es minel tobbszor hozza majd a babat, mig az orzoben vagyok. Utana is segit mindenben. Csaszar kozben is ott lesz, o viszi furdetni ferjemmek a babat.

Sote i. klinikarol van szo.

Dokim is van fogadott.

A dokinak 50-60 ezret szanunk, azt mondta, hogy amennyit gondolunk. 5000 fizetek, ha megyek hozza vizsgalatra.

A szülésznőnek mennyit adjunk?

39 hkm



2012. dec. 15. 11:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%

ilyen eseteben ha tényleg melletted áll mindenben

minimum 30 000. egyébként nálunk Debrecenben a klinikán olyan 20-25 körül kapnak a szülésznők,,.

minden jót :)

2012. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%
Azért a 30ezer tulzás szerintem. 5 ezer elég lesz.
2012. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%
En is a harminc korulit tartom reálisnak.
2012. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

úh..viccelsz?? 5000????

na kedves kérdező ha te ennyit akarsz adni neki inkább ne is adj.

minimum akkor legalább egy 20-as..

méghogy 5000..

2012. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

mármint a válaszadónak írtam ezt nem neked kérdező csak meglepődtem :)

első voltam

2012. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagytok teljesen normálisak. 20 ezret adtam az orvosnak, 5 ezret a szülésznőnek, úgy, hogy császáros voltam. Igaz ügyeletesénél szültem és nem fogadott szülésznő volt. Titeket felvet a pénz, ha minimum 30-at gondoltak a szülésznőnek! Ezért tart itt a hálapénz rendszer, ahol tart. Az ilyen kismamák miatt, akik eszetlenül tömik pénzzel a dokikat. Kérdező, ha van annyi pénzed, akkor adj 30-at, de szerintem ez irreális! Költsd inkább a babára. Akik eddig válaszoltak nyilván tele vannak lóvéval és el vannak szállva agyilag. Tégy belátásod szerint!
2012. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen a 30.000 körül jó. Ha nem tudsz inkább ne adj ma már ez is megszokott :)
2012. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 6-os! Te miért adtál pénzt az ügyeletes orvosnak, főleg ha így gondolkodsz. Te tartod fenn a hálapénz rendszert, mert ez tényleg hálapénz.

Én azért adtam a fogadott orvosomnak pénzt, mert a munkaköri kötelességén túl foglalkozott velem. Ezért nem hálás voltam neki, hanem ezt meg kell fizetni.

2012. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Flector 67 ***** válasza:
73%
Anyagi körülményektől függ. Bár, ha 60-at adsz a dokinak, akkor ne sértsd meg a szülésznőt 5 ezer forinttal. A 30e tényleg reálisabb.
2012. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Flector 67 ***** válasza:
29%
Kedves 6-os. Igen felvet a pénz. Ellenben nem vagyok elszállva agyilag. Csak illik értékelni mások munkáját. Ha már a rendszer ezt nem teszi meg.
2012. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!