Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Na kismamák hozott ki valamit...

Na kismamák hozott ki valamit belőletek a front nem indult meg a gyermekecske? Nálunk minden a régi semmi jele a szülésnek :- ( 39 Km

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan 38 hetes vagyok,de valahogy vártam hogy esetleg hátha..... Annyi változás van nálam hogy kedden egy ujjnyira nyitott volt a méhszáj,és most szombaton elment a nyákdugóm. Éjjel teljesen jól voltam,de ma lépten nyomon eltudnék aludni,minden ok nélkül hihetetlen sírósság van rajtam,nincs kedvem semmihez,és néha néha van egy egy jó erős jóslom. Holnap ctg+vizsgálat meglátjuk hazajöhetek e még. Kiváncsi vagyok nagyon mikor szülök,mert a szülésznő már kedden aztmondta nem sok van már,és lehet a fronttal menni is fogok. Még itt az éjszaka.....

Könnyű,szép szülést kivánok neked,és utána boldog babázást:-)

2009. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor Te előrébb vagy mint Én Nekem még se a nyákdugó sem ment el bár azt nem tudom mennyire lehetek nyitva mert engem nem vizsgált meg a doki
2009. aug. 23. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem, front hátán front, 1 hónapja tele volt a szülészet, már a folyosón feküdtek, de én túlhordtam 8 napot:-)
2009. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalam sincs meg semmi jel. Nyakdugo nem vavozott, mehszaj zart volt meg 3 napja, szerintem most is. Semmi joslofajas. Pedig mar ugy varom:) 39+3 hetes pocis
2009. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem tegnap nst-n elég erös fájásaim voltak,majdnem ugy volt,hogy nem enged haza a dokim,és 1 ujjnyira nyitva van a méhszájam is.De mára enyhültek a fájások.40hetes km
2009. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!