Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült 2012 december 2. -án?

Ki szült 2012 december 2. -án?

Figyelt kérdés
Én akkor szültem a kislányomat :) A ti babátok milyen? Jól alszik? Nem hasfájós? Megszoktátok már az új helyzetet? Minden érdekel :)
2012. dec. 21. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezen a napon szültem. 11:55-kor született meg a kislányom.:)Szerencsére nem hasfájós. Elég jól alszik, éjszaka 1x kell felkelni megetetni, de volt már olyan is hogy reggelig aludt. Általában délután 5-6 óra körül felébred, megetetem és utána már nem alszik vissza. 8-kor fürdés van és etetés utána kis szundi, de 11- kor ébresztem ismét enni.Eleinte furcsa volt meg azt sem tudtam mit csináljak amikor sír, csak kapkodtam meg közben én is sírtam, de már kialakult a napirend, így most már jól elvagyunk. Nálatok mi a helyzet? Hogy telik egy napotok?
2012. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reggel általában 9-10 ig alszik,akkor keltem fel enni,utána már 3 óránként kéri. Az éjszaka változó,mert szokta csikarni,meg kicsit nehézkésebb a kakálás,úh van hogy hajnalig ébren vagyunk. De úgy néz ki,hogy kezd beállni neki,mert sikerül már egyszeri felkeléssel éjszakáznunk, az elején is úgy volt,csak hát jött a csikrás. Nekem is szokott ébren lenni,akkor nézelődik. Én megszoktam a heyzetet,csak néha a fáradság miatt kicsit kiborulok,olyankor pityergek kicsit éjszaka én is :) Szerencsém van,mert Anyukámmal élünk,és Ő nagyon nagy segÍtség :)
2012. dec. 21. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!