Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2012 December 04. - 2012...

2012 December 04. - 2012 December 08. között voltam termékeny és az ovum csak 6-án volt ( a net szerint) akkor mennyi esélyem van babára? Sajnos nem tudtunk együtt lenni a barátommal :S

Figyelt kérdés

3 honapja próbálkozunk. csak értelmes válaszokat kérek!

Köszönöm.

És mennyire megbizhato az interneten ez az ovu kalkulátor?

A mensim november 17-én volt meg utoljára amugy és a 16. napon voltunk együtt utoljára..


2012. dec. 9. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odairni izgalmamban, hogy december 1-én voltunk együtt :(
2012. dec. 9. 22:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ovukalkulátorok nem megbízhatóak, én 3 különbözőt vezetek, és csak az 5. hónapban és orvosi ellenőrzés mellett tudtam kiválasztani, hogy melyik a pontos.Nos a ciklus. hu nagyon pontatlan. Behúzta az ovumat arra a napra amikor nem is volt, mert másnap orvosnál jártam és még volt 2-3 napom ovuig, uh-n elenőrizte... Na de most a te kérdésed a lényeg. Ovu előtt 5 nappal kicsi az esélye teherbe esni, de van létezik, láttam olyan görbét, hogy 7 nappal előzte meg az ovut az aktus. A spermák max 5 napig életképesek a kürtben. Valójában meg mensi előtt 5 nappal és menis után 5 nappal nem lehet teherbe esni, a többi napon bármikor mert lehet akár egy spontán ovud is. Én ovu előtt 4 nappal lettem terhes. sok sikert neked, lassan tesztelhetsz a jövő héten már és kiderül.
2012. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen Neked :)

Hány éves a gyerkőcöd? :)

Hát akkor nagyon bizom benne, egy netes nőgyógyász azt mondta, hogy igen van rá esély.

Viszont nem tudom mikor volt az ovum igazábol több kalkulátort is megnéztem és különbözőket adott meg. Reménykedem hogy 6-a előtt volt...

2012. dec. 9. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy az idegesség miatt nem foganhat meg? ilyen van? mostanában elég sok a stressz ...
2012. dec. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!