Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok és kb 2 órája...

39 hetes vagyok és kb 2 órája együtt voltunk a párommal! Utána nem sokkal elég erős fájdalmat éreztem a derekamban ami átsugárzott a hasamba is! Már másfél órája tart és szabályosan 10 percenként jön! Ezek már igazi fájások?

Figyelt kérdés
Vettem egy meleg zuhanyt is, de nem enyhültek a fájások!
2009. aug. 23. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Hívhatod a dokidat és készülj a kórházba, ez már az szerintem. De hogy tudd 39 hetesen már nem ajánlott szexelni! Könnyű szülést és egészséges babát kívánok!
2009. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem válaszolóval. Kezdhetsz készülődni. Könnyű szülést kívánok és egészséges kisbabát. Előre is Gratulálok!
2009. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor bemegyünk, legfeljebb haza küldenek... Köszönöm!
2009. aug. 23. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

10 percessel még ne menjetek be, mert tényleg hazaküldenek. Várjátok meg az 5 percest. (Persze ha 2 óra a kórház, akkor induljatok)

A legbiztosabb, ha felhívod a dokid és megérdezed mit csinálj.

(Egyébként a 39 és a 40 hétben is lehet szeretkezni, ha nem nyitott a méhszáj, mindhárom terhességemnél meg is tettük jónéhányszor, mindhármat túlhordtam.)

2009. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs probléma, lehet szerelmeskedni.

Nyugodtan menj be, szerintem meg fog indulni a szülés. :) Könnyű szülést kívánok!

2009. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hazaküldtek a kórházból hogy ez még nem az! Hajnali 2-ig éreztem még a fájásokat, de már tök szabálytalanul jöttek, viszont nagyon intenzívek voltak, aztán vége lett... :((


Ezek után hogyan tudom eldönteni menjek-e a kórházba vagy sem?

2009. aug. 24. 07:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagy holnap szerintem meglesz a babád!Ha ujra rendeződnek,és már sűrűbben jönnek menj vissza szerintem!Sok szerencsét!Irj majd ha lesz kedved,hogy mi volt!
2009. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Sehogy nem tudod elfönteni,mikor menj be,mert engem éjjel 1kor hazaküldtek a kórházból,hogy teljesen zárt vagyok,majd másfél hét múlva szülök kb.Azért mentem be,mert elment a nyákdugó,meg fájdogált a derekam,meg szivárgott a magzatvíz(orvos azt mondta,becsurgott,pedig folyamatosan szivárgott) :S Mire hazaértem,már gyenge fájásaim lettek,ami regggel 6ra szabályos 3percenként jöttek,de nem mertem bemenni a kórházba,hátha hazaküldenek,de végül győzött párom,meg a szüleim.bementünk(szerencsére),és már 3 cm-re ki voltam tágulva,a vizsgáló asztalra mikor másztam fel,meg elfolyt a magzatvizem.Rá 2 órájára meglett a kislányom.Velem is eljátszották,hogy hazaküldtem,és féltem bemenni már mikor tényleg itt volt az idő.Minden jót
2009. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább menj be ötször potyára, mint egyszer nem, amikor kell!! :)
2009. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!