Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben kinek mi a véleménye...

Intel5 kérdése:

Győrben kinek mi a véleménye Dr. Nagy Zoltánról?

Figyelt kérdés
Elsősorban szüléssel kapcsolatos "élményekre" lennék kíváncsi!

2012. dec. 22. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Múltkor én is nagyon kutakodtam e orvossal kapcsolatban.

Bemásolok egy elég régi kommentet, lehet jól jön..


Elküldve: 2004 Február 03 Kedd - 22:14


Szia Rita!


"Én kétszer is /2000,2002/ Dr.Nagy Zoltánnál szültem.Privát rendel,de a kórházban vezeti a szüléseket.Korrekt,partnernek tekint még a hirtelen nehéz döntéseket sem a "fejed fölött" hozza.Elvárja,hogy te szülj,nem babusgatós fajta. Mindkét esetben a baba miatt végül császár lett,de éjjel 2-kor sem tűnt fáradtnak.

Ajánlom még Dr,Kreko Imrét ,Őt is nagyon dicsérik.

A szülésznők közül én Nagyné Szűcs Piroskát kértem meg,de itt csak kedves,korrekt szülésznőkkel találkoztam!

Nézz még be az anyaság topic alatt a "Győr a folyók városa " részbe,ott is olvashatsz dicséreteket.

Sikeres szülést és szép babákat!:


Judit "


Sajnos szüléssel kapcsolatosan nem tudok tanáccsal szolgálni, viszont én nála születtem. :)

És mint doki, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Érdekelnek a további válaszok, mivel én is nála tervezem az esetleges szülésemet. Te amúgy hozzá jársz vizsgálatokra?

2012. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát nem jó... :-(
2012. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit történt? Priviben megírnád??
2012. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!