Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi a véleménye a szentes...

Kinek mi a véleménye a szentesi kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
3 és 1 évvel ezelőtt szültem ott.Pontosan mire vagy kiváncsi?
2012. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kórházi protokollal elégedett vagy? Pl. rutinszerű gátmetszés, orvosok, szülésznők, csecsemősök hozzáállása. Valamint megkaptad-e a kellő tájékoztatást? Elégedett voltál?
2012. nov. 15. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
mindkettőnél volt gátmetszés,de ismerek olyat is akinél nem vágtak.Az orvosok nagyon rendesek voltak és a szülésznők is nagyon figyelmesek és rendesek voltak.Persze 1-2 kivétel mindíg akad.A csecsemősök nem túl segítőkészek,de ha kérdezel válaszolnak és segítenek.Bár itt is volt kivétel.Az eggyik pl kimondottan rendes volt.
2012. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és igen,mindíg tájékoztattak mindenről.
2012. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak egy piciny élményem van. Bementünk erős görcsökkel. Amikor vetkőztem kinyitottam szekrényajtót és egy női tanga figyelt felém. Majd amikor már a beöntést akarták én annyira rosszul voltam lelkileg, hogy ha úgy látják egy órát még bent marad a baba, akkor engedjenek át Szegedre az orvosomhoz. Doki mondta , hogy 1 óra még tuti nem lesz baba, de az éjszaka folyamán, így elengedett, persze papírokkal.

Szegeden feküdtem 1 hetet baba sehol!!! Vagyis 1,5 hétig sehol. Nem tudom ha szentesen nem könyörgök akkor már csak azért is "kiszedik-e"

??

2012. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a dokik rendesek, a szülésznők rendesek, de a csecsemősökkel nem voltam teljesen megelégedve... egyik másik elég (már bocsánat) bunkó... sajnálom, de nekem ez a véleményem. velem is és 1 másik anyukával is elég csúnyán beszélt 1-2. lehet én voltam a hülye h kérdezni mertem a fiam állapotáról, de aggódtam mivel a koraszülött osztályon volt.... persze köztük is volt rendes, de vele sajnos csak 1X találkoztam.
2013. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csecsemősök elmebetegek , egy két kivétel van
2013. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
dokik nagyon rendesek :)
2015. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!