Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Jahn Ferenc Dél-Pesti...

A Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórházban kit ajánlanátok szülész-nőgyógyászok közül választott orvosnak?

Figyelt kérdés
Fiatal, empatikus, türelmes és tapasztalt szülész orvost keresek. Sajnos költözés miatt kell orvost váltanom legnagyobb sajnálatomra.

2012. dec. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én dr.Páczai Anitát javaslom.

Kétszer szültem nála,fiatal,de mégis rutinos,nem az a kétségbeesős fajta,türelmes,a vajúdás alatt végig velem volt,bármikor el lehet érni a mobilján,nincsen fix tarifája.

2012. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ott lehet csak szülésznővel is szülni, sőt azt hiszem alapjáraton ez a gyakorlat. Ne haragudj, hogy nem orvost ajánlok, de nem ismerek onnan senkit. A szülésznőm viszont ott is dolgozik és nagyon-nagyon jó szakember, tapasztalt, talán többet is, mint egy orvos és fiatal és imádom! :) Itt a honlapja: [link] (nekem valami reklámokat behozott, de nyugodtan zárd be őket, működik az oldal)
2012. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még egy voks Páczai Anitára.

Első gyereket "ügyeletben" szültem nála,nagyon rendes volt,most várjuk a másodikat,már felfogadtuk és továbbra sem tudok mondani semmi rosszat.

2012. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tovább ajánlanám Páczai Anitát. Van saját honlapja is, ahol a magánrendelés árait is megtalálod. Budapesten rendel a Váci utcában, vagy Budaörsön is. Rendes, mert mindig készít ultrahangot, és ad is róla képet és TB alapon a vizsgálatokra a Dél-pestibe utal be, mint vérvétel, vagy genetikai ultrahang. Magánrendelésre bemehet veled a vizsgálóba, ha te szeretnéd egy hozzátartozód is, szóval nagyon kedves. Neki is vannak gyerekei, ikrek, szóval mindent tud,a mit tudni lehet,közelről is a szülésről:) Jártam hozzá, de a kórház nem volt szimpatikus, messze is volt tőlünk, és sajnos sok rosszat is hallottam a kórházról. De szerintem Páczai Anita jó orvos:)
2013. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dr Kovács Anna! Minden kritériumnak megfelel: fiatal, határozott, mindent elmagyaráz, végtelenül türelmes, segítőkész, szerintem nagyon jó szakember! Kisfiamat 2 éve szültem nála, maximálisan meg voltam vele elégedve, most a magánrendelésére járok, az sokkal igényesebb, mint a kórház, és szinte várni se kell. Mindenkinek ajánlom!
2013. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!