Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ÁEK-ben, ha bemegyek, mert...

Az ÁEK-ben, ha bemegyek, mert megindul a szülés akkor kérhetek császárt, ha szeretném magam elköttetni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elítélő kommenteket, a harmadik babámat várom és mind ehhez örökletes véralvadás zavarom van. Tuti nem szeretnék több babát, mert a gyermekeimmel már teljes az életem. Amúgy is benne vagyok már a korban.
2013. jan. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

megvan beszélve a szülésszel a dolog ???

mert ezt előre le kell beszélni papírokat elintézni stb....


aznap mikor szülsz nem fogják neked megcsinálni

és császárt sem szívesen végeznek kérésre pláne nem megindult szülésnél

2013. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs fogadott orvosod?


Én is az ÁEK-ben szültem, nekem is 3 gyerekem van, a 3. is császárral született, akkor 36 múltam. Így nálam is felvetődött ez a kérdés, de ezt előre kellett megbeszélnem az orvossal. (végülis nálam nem történt meg, bár nem szeretnénk több gyereket).


Szóval ha megindul a szülés, és akkor mész be a kórházba, akkor lehet, hogy már késő lesz. Ha a baba már beékelődött a szülúőcsatornába, akkor már természetes szülés lesz belőle, mert onnan már nem lehet "visszahúzni", hogy akkor inkább császár. Az első 2-t természetesen szülted? Mennyire ment könnyen/gyorsan?


Én nem ítéllek meg, de szerintem tényleg kéne az orvosokkal előzetesen konzultálni és egyeztetni, nekik sem mindegy, hogy milyen műtétre készülnek, a császár és az elköttetés is egy hasi műtét, elő kell készülniük a szükséges dolgokkal, felszerelésekkel.


Az biztos, hogy 3 gyerek után és 35 éves kor felett egyéb eü. problémák nélkül is lehet kérni az elköttetést.

2013. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első császár volt a második spontán. Eddig csak gondolkoztam a dolgon és mostanra jutottam oda, hogy szeretném, de akkor ezek szerint hiába van rá több indokom előre le kell beszélni.


Nem az ÁEK-be jártam terhesgondozásra, akihez meg mentem kilépett onnan és most itt maradtam 3 héttel a kiírt előtt doki nélkül. Mondjuk ő sem az ÁEKben szülesztett volna, de nem is vállalt már senkit.

Most már nem is tudok kihez menni, senki nem vállalna el :(

2013. jan. 1. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbálkozz, bár biztos nem lesz könnyű, ha már ilyen közel van a szülés, de az ÁEK-ben nagyon sok orvos van, hátha szerencséd lesz. Persze csak magánban fognak elvállalni, kivéve ha körzetileg oda tartoztok (vagy honvédségi dolgozó vagy).
2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem egyik gyereknél sem volt fogadott dokim :-)

hidd el sokkal jobb dolgom volt így

rám legalább odafigyeltek mind nem úgy mint a fizetős "ügyfelekre" :-)))

2013. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!