Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülés hamarabb indul be...

Ha a szülés hamarabb indul be a vártnál (37 hét előtt), akkor mehetek direkt olyan kórházba, ahol van koraszülött intenzív?

Figyelt kérdés
Debreceni kismama vagyok, a Kenézyben szeretnék szülni, az is van beírva a kiskönyvembe. Viszont itt nincs koraszülött intenzív, ha véletlenül a 37. hét előtt indulna be a szülés, mehetek a Klinikára? Nem fognak onnan elküldeni, hogy nekem a választott kórházam a Kenézy? köszi

2013. jan. 1. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ott nincs koraszülött intenzív és még is ott szülsz akkor a babát átvinnék oda ahol van,és ha szerencséd van akkor téged is átszállítanának.Ha fájásoknál van idő és úgy döntenek,hogy szállítható vagy akkor egyből átvinnének oda ahol van koraszülött intenzív és ott szülnél.Ha úgy van akkor egyszerűbb ha oda mész,de remélhetőleg erre nem lesz szükség :)
2013. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan kórházhoz tartoztam és oda jártam is ahol nem volt koraszülött intenzív.

Így amikor kiderült,hogy teljesen nyitva vagyok 1 ujjnyira és fájásaim is voltak már (33 hetesen),oda fektettek be és elkezdték a baba bent tartását.

DE mivel nagyon valószínű volt a koraszülés veszélye,ezért 1-2 órára rá átvitt a mentő egy olyan kórházba ahol volt kora intenzív.

34.hetesen meg is szültem és épp ezért ez nagy szerencse volt.

2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok és a dokim azt mondta (mikor szabira ment), ha bármi gond lenne, beindulna a szülés, akkor irány a János Kórház (a Szent Imrébe tartoztam). Szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy ebben az esetben mi a teendő.
2013. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!