Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiváncsi lennék, hogy volt-e...

Kiváncsi lennék, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben nekem ez egy gyerekem van és sajnos koraszülött volt. A második terhesség is igy alakulhat?

Figyelt kérdés
vizesedtem,magasvérnyomásom volt 34 .hétre "szültem"császárral a 2.ik terhesség is ilyen lehet?köszi

2012. dec. 10. 22:54
 1/8 A kérdező kommentje:
-ez bocsi úgy akartam írni,hogy egy gyerekem van
2012. dec. 10. 22:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet,de nem biztos,hogy olyan lesz!

Ha jobban figyelsz ezekre a dolgokra,akkor elkerülheted a magas vérnyomást pl.De benne van a pakliban,sajnos.

2012. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"34 .hétre "szültem"császárral " Gratula a hozzáállásodhoz!

A sógornőm első gyereke császárral SZÜLETETT koraszülött volt a baba, a második is császárral SZÜLETETT, de nem lett koraszülött.

2012. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A császár az nem a szülés egyik fajtája? De tájékozatlan vagyok...

Nem biztos, hogy a második terhességed is így alakul. Kívánom Neked, hogy a második babád jó időben meg tudd szülni!

2012. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért irtam igy ,hogy "szültem" mert sajnos nem tudtam átélni milyen amugy meg mindenki úgy mondja hogy szült ha császározták de nem ez érdekelt most engem hanem amit kérdeztem más tapasztalatára lettem volna kiváncsi köszönöm :-)
2012. dec. 11. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért kellett ennyire kijavítani, hogy SZÜLETETT? Azért talán az Anyukája is ott volt a közelben, ő is hozzátett valamit, nem gondolod?Én eléggé harapok erre, mert 3 nap kőkemény vajúdás után végül megcsászároztak, de nem gondolom, hogy nem én szültem a gyerekemet.


A kérdésedre pedig, nekem azt mondta a dokim, hogy ha az első koraszülött, akkor az hajlamosít, hogy a második is az legyen, de semmi esetre sem kell, hogy így történjen. Sokkal jobban oda fognak figyelni rátok, és ezzel el is lehet kerülni.

2012. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első fiamat a 35. héten szültem. Természetes úton és nagyon gyorsan, elég váratlanul. Hogy miért? Ki tudja, ezzel akkor nem igazán foglalkozott senki. Most a második terhességemnél viszont mindenre sokkal jobban figyelek én is, mert ha az első terhességemnél komolyabban vesznek dolgokat a dokik is, akkor lehet elkerülhető lett volna. Na a lényeg, hogy most máshogy járok terhesgondozásra és sokkal jobban odafigyelnek rám. Ne hagyd magad a második terhességnél, igenis vegyenek mindent komolyan. Ha jele van a magas vérnyomásnak és főleg ha még a vizesedés is társul hozzá, időben elkapják, akkor elkerülhető lehet az újabb koraszülés. Sajnos mindig csak utólag okosabb az ember.
2012. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm megprobálok majd figyelni jobban kb 2-3éven belül szeretnénk egy testvérkét :-)) a 3éves kislányunknak
2012. dec. 14. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!