Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan anyukák véleményére,...

Olyan anyukák véleményére, tapasztalataira, észrevételeire vagyok kíváncsi, akik a SOTE II női klinikán császárral szültek mostanában?

Figyelt kérdés
Márciusra várjuk a 2. babánkat.Az első gyermekünk,Marci császárral jött a világra, és bár az orvosom szerint nem törvényszerű, hogy Léna is így szülessen majd meg, de szeretnék többet tudni az ottani körülményekről. pl.Felszereltség,személyzet kedvessége,az altaltó orvos-epidurális érzéstelenítés stb.

2013. jan. 1. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz nem csaszarral szultem, de a sote IIn. A szuleszeten mindenki nagyon kedves, jol felszerelt. Bizhatsz abban, hogy jo orvosok vannak, ertik a dolgukat!
2013. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor az első babádat máshol szülted.

Én megvoltam elégedve a kórházzal.

Nekem csak fogadott orvosom volt és az ügyeletes szülésznővel szültem. Teljesen megvoltam velük elégedve. A csecsemősök is aranyosak, bár ha nem kérdezel nem igazán segítenek. Bár második babánál talán már az embernek nincs is olyan sok kérdése.

Ami nekem nem tetszett az, hogy császárosként egy kicsit úgy éreztem, hogy magamra lettem hagyva. Hozzátartozok nem jöhettek be a kórterembe amivel önmagában nem is lett volna bajom, csak azzal volt gond, hogy nem tudtam emelni és hajolni és néha valakinek a segítsége bizony jól jött volna. Igen mondták, hogy az ott lévő ápolóknak lehetett volna szülni de annyira messze volta nővér szoba meg őszintén ilyen hülyeségekkel én nem is zavartam volna.

Külön fürdőszoba van minden kórteremhez és nagyon szépen fel van újítva az. A kórtermek átlagos kórházi szobák én már láttam sokkal rosszabbat is 5-en voltunk egy szobába, és ahogy elnéztem a nem fizetős átlag is ugyan ez volt. Lehet kérni VJP szobát ha jól emlékszem az 10 ezer ft/éjszaka. Oda a hozzátartozok is bemehetnek.

A baba veled lehet egész nap, de ha valami miatt úgy döntesz betolod akkor sincs gond. Pl amikor a papírjait intézed a babádnak vagy letusolsz stb vagy csak egyet pihenni szeretnél. Nem tudom mire vagy még kíváncsi ha gondolod írj nyugodtan és ha tudok válaszolok.

2013. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kardos-Varga Klaudia ***** válasza:
Èn több mint 4 hónapja szültem a fent említett klinikán.Sürgösségi császárom Volt,a döntést követöen már szúrták a vénát és 10 perc múlva már a mütöben kaptam a gerinc érzéstelenítöt.Szóval roppant gyorsan reagáltak a nem várt szituációra.Ami nem tetszett, hogy hétfön fél 1 kor megszületett Levi és szerdán reggel már mondta is viziten a doki, h csomagolhatok,mehetek látogatni a fiam. (Bókayba került) Szóval frissen mütve,majd betojtam elhihetitek,"dobtak ki" és onnantól kezdve minden nap 45 percet kellett utaznom, ha látogatni akartam Levit.(ha maradhattam volna,napi 5 perc séta lett volna...)Vagy 2 hétig...nagyon rossz volt. Ezt leszámítva elégedet vagyok.
2013. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!