Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote II-n Dr. Vleskó Gáborró...

A Sote II-n Dr. Vleskó Gáborról mi a véleményetek? Milyen doki? Mennyi nála a szülés stb.

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nála szültem tavaly. Hozzá jártunk végig, nagyon rendes volt, meg voltam elégedve vele. Szerintem lelkiismetetes.A szülésre nem mondott árat, igaz én sem kérdeztem, annyit adtunk amennyit össze tudtunk gyűjteni.

Ha lesz második akkor is hozzá megyünk.

2012. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Nagyon rendes doki, nála szültem én is és a kistesót is nála szeretném majd mindenképpen! Nagyon alapos, lelkiismeretes orvos, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!

2012. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Énis nála szültem ( ügyeletben )

De nagyon aranyos, kedves volt és megértő nagyon segítőkész.

2012. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok.Én nem szülni voltam nála,hanem lombikra készített fel,2 műtétem volt vele és mindenben a segítségemre van és lelkes,lelkiismeretes,figyelmes,műtét előtt után is keresett közvetlen,amit ígért időben minden flottul ment,rengeteg ilyen orvosra lenne szükség!
2013. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon rendes, lelkiismeretes orvos, én nála fogok szülni októberben.

Lelkiismeretes, szimpatikus fiatal doktor.

2013. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!