Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is ajánlott a doki...

Másnak is ajánlott a doki nyitott méhszájnál házaséletet?

Figyelt kérdés
39.-ik hétben vagyok nyitott méhszájjal. Tegnap voltam vizsgálaton és mondta a dokim,hogy mostmár finisben vagyunk és ahhoz hogy jöjjenek a fájások nyugodtan sétáljak,lépcsőzzek,éljünk házaséletet. Meglepődtem,mert azthittem nem szabad ilyenkor már. Több mint egy hete vagyok nyitva azóta semmit nem mertünk:-)
2009. aug. 26. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a 38. héttől nálunk is szabad volt a házasélet és nyitott volt a méhszájam. az már más kérdés, hogy valaki érez-e kedvet hozzá. én nem éreztem, már fájt mindenem és a baba is nagyon lent volt.

aztán magától is szépen megindult a szülés a 39. hét 3. napjá.

könnyű szülést kívánok!!

2009. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet házaséletet élni, csak vigyázni kell a fertőzésekre.

Nem feltétlen a nemibetegségekre gondolok, hanem ugyanúgy mint a kezünkön a párod nemiszervén is lehetnek különféle bacik (mindenkién vannak). Mi az első gyerkőcnél az utolsó időben csak fürdés után, általában a zuhanyzóban akcióztunk. Nem volt semmi gondunk.

Amúgy meg a spermiumok is segítik az izmok tágulását, lazítását.

Könnyű szülést!!

2009. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok! Nekem is ezért ajánlotta a doki hogy a spermiumok hátha elősegitik a dolgokat:-)

Akkor lehet este apucit "letámadom" a zuhanyzóban,habár lehet kicsit nehézkes lesz,mert egy nagy pocakból állok:-)

2009. aug. 26. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!