Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mikor lehet ujra...

Szules utan mikor lehet ujra hazaseletet elni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenkitől azt hallom, hogy 6 hét után. De olyan fura, nekem azt mondta az orvosom, hogy 2 hét. Hát igazából pár hetet mindenképp érdemes várni, aztán ahogy érzed, ha már nem fáj semmi, akkor a varrataid biztos rendben vannak már, de azért fő az óvatosság.
2011. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepényedet leválasztják a méhfalról szülés után.Belegondolni sem merek mekkora seb lehet az.Emiatt érdemes kivárni a 6 hetet sőt utána a vizsgálatot hogy minden rendben van-e,begyógyultál e.
2011. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az orvosod megvizsgált, és áldását adja rá. Általában 6 hét, de ha már nem vérzel, és elmész, korábban is zöld lámpát kaphatsz.
2011. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülés után hat héttel kontrollra kell menni. Itt az orvos ad szabad utat az újrakezdéshez:)Én betartottam mindhárom alkalommal. Nagyon fájt a varratok helye, 5 hétig véreztem, fáradt voltam, semmim nem kívánta a dolgot.
2011. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hét nem árt,hiszen addig úgyis vérzel,és gyógyul a seb.

Egyébként a legtöbb nő szülés után egy kicsit fél a szextől.(mert azt hiszi fájni fog...én is féltem,hogy a gátvágás miatt fájni fog)

2011. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhhh akkor meg egy honap:S.Ket hete szultem es mar verezni sem verzek,varratok is jol vannak,gondoltam ilyen esetben lehet kivetel,megasztan mar hianyzunk egymasnak...Tudod,lehet mas modon es csinaljuk is de mar jo lenne rendesen...:(Koszi a valaszokat!
2011. jan. 11. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 5 hét után voltunk először együtt. Azért a 2 hét az elég kevés szerintem is, még ha nem is várjátok meg a 6 hetet azért még várni kellene egy kicsit. Valóban elég nagy seb volt ott szülés után, inkább menjetek biztosra minthogy bármiféle fertőzést el kapj.
2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!