Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes és 4 napos terhes...

39 hetes és 4 napos terhes vagyok. Van valamilyen módszer a szexen kivül, amivel megindithatnám a szülést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó meleg víz. Bár nekem nem jött be semmi :-)
2011. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Guggolás segít tágítani a méhszájat és akkor hamarabb megindulhat a szülés?

De miért szeretnéd ha megindulna?

2011. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
gondolom előbb akarja megszülni hátha nem indul be és fél hogy túlhordja császározák
2011. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


Én a kérdező álláspontjára vagyok kíváncsi,mert érdekel milyen ok van rá,hátha ugy jobban lehet tanácsot adni.

2011. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés,forró fürdő,szeretkezés,málnalevél tea,ha ittad,akkor erősebbre csináld.gyors szülést!!!!!:)
2011. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért szeretném megszülni,hogy nehogy túlhordás legyen,meg így is állitólag nagy a baba és bent marad tovább akkor mégnagyobb lesz,és akkor,hogy fogom megszülni
2011. jan. 1. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Na én vagyok aki kérdezte hogy miért.

Anyukámnak annó amikor engem szült no-spa injekciót adott a doki,az ellazította a méhszájat és hamar beindult a szülés.Mondjuk előtte elfolyt a magzatvize.Mire nyomni kellett megjöttek a görcsök is rendesen.


Szerintem próbáld ki a fürdőt és ha tudsz lépcsőzzél,guggolj vagy valami ami mozgással és megterheléssel jár.


A szex miért nem jó?Max ha mást nem,de orgazmusod legyen,az összehúzza az izmokat és okot adhat a megindulásra.

2011. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos fűszerek is (pl kakukkfű) megindíthatják, ezt még terhesség alatt olvastam. Nekem nem volt rá szükségem, mert a 38. hétre meglett a baba. A forró fürdőt is sokan mondják.
2011. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ennyi idős terhes vagyok pontosan. Én még várni szeretnék két napot, mert a dokim szabin van. De neked szorítok, hogy beinduljon a szülés. Az nst-k milyenek?

Nekem rendben volt, és hétfőn kell vizsgálatra mennem, kedden pedig befeküdni. Nekem is nagy a baba, már két hete is 3500 g volt. Milyen lesz a végén a súlya????????????

Majd írj, ha megszültél, és hogy milyen volt.

Te hol fogsz szülni, és mikor fekszel be?


szia

2011. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

cicibimbócsavargatás

jó erős derékmasszázs :) próba cseresznye!

2011. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!