Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan hölgy aki...

Van itt olyan hölgy aki Dunaújvárosba szült?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek a kórházrol?

miért van ugy mint a vágóhídon?

ha szülés napjáén nem szülsz akkor két napona oxitocin ezt eljátsszák egy hétig aztan jön a nagyfönök és azt mondja te meg te ma szülsz te és te meg mondjuk pénteken. magzat burokrepesztéssel vagy császárral ez annyira undorito és megalázo dolognak tartom hogymint a vágóhídon a malacokat szortírozzák. Hol a meghittség??


2013. jan. 4. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ott szültem tavaly júliusban. A kórházról nem volt konkrét rossz véleményem, mert voltam már rosszabb helyen is a fővárosban.

Engem is indítottak, de elsőre úgy sikerült, hogy két napra rá megszültem természetes úton.

Minden kórházban más a protokoll ezt el kell fogadni. Azt viszont tudom, hogy ha még egyszer babás leszek akkor nem hagyom magam indítozni, ha annak nincs valami oka.

ÉN is úgy gondolom, hogy hagyni kell mindent a maga útján.

2013. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is Dújv-ban szültem.

Vmelyik dokiról jó, vmelyikről nagy rossz a véleményem.

Nekem nem tűnt vágóhídnak.

Egyébként Neked rettenetes élményed volt, vagy mi ez a fröcsögés??? (attól, hogy ideges vagy, erősen ajánlott a vessző használata, hogy ne kelljen 5-ször elolvasni, mire az ember megérti, hogy mit írtál)

Megalázó és undorító a császár??? Nekem csupán az életem mentette meg!!!

2013. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja a meghittségről:

Ez egy kórház, drágaságom! Milyen meghittségre számítottál???

Nekik az a lényeg, hogy se Te, se a gyereked ne maradjon ott a szülőszobán, nem pedig az, hogy a Te kis lelkedet ápolgassák.

2013. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kétszer szültem ott, és azt tapasztaltam, hogy a hozzáállásod visszatükröződik az orvosok és nővérek viselkedésében! Én mosolyogtam és megértően kértem és visszamosolyogtak és adtak.... Ők is emberek!
2013. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!