Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában Miskolcon a...

Szült mostanában Miskolcon a megyeiben valaki?

Figyelt kérdés

Október elejére várjuk a lányunkat és nem tudom mi az amit pakoljak a kórházi csomagomba, hogy ne legyen túl nagy.

A babának adnak ruhát, pelust stb... Saját részre kötelező hálóing, mert nagyon pizsis vagyok, vagy azt is adnak...


2009. aug. 26. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A kórházi csomag ajánlott tartalmát a neten megtalálod!

Pizsit, hálóinget ne vigyél, mert csak az ottanit használhatod - természetesen minden nap adnak újat!

Betétet naponta kettőt fogsz kapni gátkezeléskor, reggel és este, de ezt amúgy is viszel magaddal.

A babának nem kell vinni semmit, csak amiben hazaviszed, bár én vittem még be pelust meg positörlőt és popsikenőcsöt is. Pelust adnak, a csecsemősök öltöztetik a babákat, és lesz a szobában steril géz, vatta, hintőpor, Bepanthen kenőcs és popsitörlő is!

Ne aggódj, mindenki nagy bőröndökkel érkezik a kórházba! :-) Ja, és evőeszközt ne felejts el vinni, mert azt nem adnak!


12 hetes fiúcska anyukáj :-)

2009. aug. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a segítséget!

2009. aug. 27. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2009. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem 11 hete.Hálóinget ők adnak az nem kell.A babának is adnak mindent.Viszont pelust és popsitörlőt érdemes vinni.Nekem az ott használatos johnsonsra érzékeny volt a lányom.Pelust meg napi 4 adnak.

Vigyél magaddal evőeszközt, wc papír, betét, egyszer használatos vécére tehető papír, tisztálkodószerek.2 papucs, törölköző, ajánlatos külön az alsórésznek.telefonod esetleg töltő.Íratok, hálós bugyi tök jó volt.köntös, melltartó és betét hozzá.

szerintem ennyi kell.

2009. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a segítséget, de mostanra már aktualitását vesztette a kérdésem :-). 07-én megszületett a lányunk, bő 3 héttel hamarabb, mint vártuk.

2009. szept. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!