Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek az Ajkai,...

Mi a véleményetek az Ajkai, és a veszprémi kórházakrol?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ajkait nem ismerem.

Én a veszprémihez tartoztam/tartozom. A genetikai uhkat itt csináltattam, meg voltam elégedve, nagyon rendes volt minden alkalommal az orvos, mindent megmutatott mi hol van, csinált képet, stb. Viszont nem szerettem volna, hogy a Kisfiam Veszprémben szülessen.

Több okból:


1. nem lehet sem orvost, sem szülésznőt fogadni. orvost nem is akartam viszont szülésznőt igen


2. egy db egy ágyas szülőszoba van és egy 3 ágyas. ha szerencsés az ember kifogja az egy ágyast, ahova apuka bemehet, ha viszont peches, akkor mehet a 3 ágyasba, ahova csak női hozzátartozó mehet be és még lehet, hogy másik két nő is szül mellette


3. székesfehérváron volt egy nőgyógyászati műtétem, az osztály teljesen felújított, modern, az orvosok pedig nagyon jók


4. a baba farfekvéses volt így nagy esélye volt annak, hogy császáros lesz, az is lett és székesfehérváron a műtőbe beengedik az apukát is, így én ezt választottam.


Viszont tavaly volt a tv-ben egy interjú, amiben arról volt szó, hogy felújítják a veszprémi szülészetet. Nem tudom ez már tart e valahol, de ahogy én látom nem...

2013. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ndGXCsqz2Sk


ez egy videó a veszprémiről


első voltam

2013. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi első :D
2013. jan. 6. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!