Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a pécsi...

Mi a véleményetek a pécsi szülészeti klinikáról? Kinek milyen tapasztalata volt szülésnél?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A testvérem ott halt meg 3 naposan. Se az orvos, se a nővérek nem vették észre, hogy elfogyott az oxigén az inkubátorban.
2013. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részvétem!Ez nem semmi!Akkor azt hiszem kezdhetek félni,mert már a 35.hétben vagyok és oda kell mennem:(
2013. jan. 6. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartalak megrémiszteni.

Ez az eset sok-sok éve történt.

2013. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is ott fogok szulni,es nem szeretem azt a helyet.Nekem a megyei jobban tetszett.

En 32hetes vagyok.

2013. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban tetszett a megyei,mert sok ismerősöm szült ott.A szülészeti klinikáról,pedig hallottam jót és rosszat is és nem tudom melyiket higyjem el.Mert múlt héten bekerültem az ügyeletre magzatvíz szivárgás gyanújával és kb.2 ember volt velemnormális a többi nem igazán.....:/
2013. jan. 9. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: a megyeiben már nem lehet szülni?
2013. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott mar nem :(
2013. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy az első válaszoló esete kivételes. Szerintem nincs olyan kórház, ahol nem történt még haláleset!

Kedves kérdező: mik a tapasztalataid? Milyen volt a szülés?

2013. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!