Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek van tapasztalata...

Akinek van tapasztalata mindkettoben, melyiket mondana fajdalmasabbnak? Első császármetszés vagy első mell műtét?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki csaszarmetszesem lesz de nem tudom elképzelni milyen fájdalommal fog ez járni . A mell mutetem utan iszonyatosan szenvedtem egyáltalán össze lehet hasonlítani a két dolgot ?

2012. nov. 15. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egy mellműtét nem lehet fájdalmasabb egy császásnál. Az egyik egy felszíni, a másik egy nyílt hasi műtét. Nem hiszem, hogy a mellműtét nehezebb lenne. Sajnálom.
2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszed vagy van tapasztalatod? A mellmutetnel 2 vágás van a mell izmot is fel vágják es be tuszkoljak az implantatumot ami utánna szét feszíti a bort :(
2012. nov. 15. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A császár. Nem csak a bőrréteget és az izmokat kell szétvágni, hanem a hashártyát és a méhet is. Mivel sokkal több réteget vágnak át, így sokkal tovább gyógyul, és jóval fájdalmasabban is. Ráadásul nincs pihenő, a babát el kell látni, na meg ugye a melledben is termelődni fog a tej, és ez is sokszor az elején fájdalommal jár... Miért lesz császárod?
2012. nov. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Az utolsónak teljesen igaza van! Ráadásul ha belövell a tejed, úgy fog feszülni a melled, mintha beraktak volna még egy kis implantátumot. Igaz ez csak pár napig kellemetlen.
2012. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az eddigi válaszolók egyikének sem volt mindkét műtétje. Javítsatok ki, ha nem így van. Nekem is csak császárom volt. Nem volt olyan vészes. Miután kiment az érzéstelenítő eléggé fájt. Az első felülés volt a legrosszabb. A műtét után 24 órával simán el tudtam látni a kisbabát. Napról napra, óráról órára jobb volt.

Én úgy hallottam, hogy a mellműtét után kegyetlenül fáj, így egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy a császár a rosszabb. Ezt tényleg csak az tudná megmondani, akinek mindkettő volt.

Szerintem ne félj a fájdalomtól, mert simán ki lehet bírni.

2012. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csaszarom volt, mellmutetje egy baratnomnek. Az o elmondasa alapjan a mellmutet iszonyatosan faj, azt mondta honapokig alig tudott hozzaertni. Neki begyulladt elotte, szoptatas alatt, es igy az egyik melle sokkal-sokkal jobban logott, ezert lett mellmutetje.

En Zurichben elek, ket csaszarom volt, nem tudom Mo-n mit adnak csaszar utan, en itt morfiumot kaptam. Azonnal elvagta a fajdalmat. Aztan pedig fajdalomcsillapito pirulat, de az is eleg eros lehetett, mert mindig figyelmeztettek hogyha ugy erzem nincs ra szuksegem, ne vegyem be.

Tehat, nekem a csaszar meg se kottyant. De ez is olyan dolog, hogy kinek a pap, kinek a papne, van akinek ez faj jobban, van akinek az. Megha valakit talalnal is, akinek mindket mutetje volt, sem lenne mervado, hisz mint mondtam, kinek ez faj, kinek az.

2013. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!