Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolsó napokban lévő, illetve...

Utolsó napokban lévő, illetve már szült kismamák, előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

Már 2 napja a jobb oldalt, a bordám alsó részénél annyira fáj egy részen, hogy még a levegővétel is fáj.:(

Mostanában úgy ébredtem reggel, hogy a babám szinte teljesen felnyomta magát a bordámig és tiszta kemény volt a hasam. Létezik, hogy ő nyomhatta meg ennyire, miközben mozgolódótt vagy kinyomta magát. (Egyébként holnapra vagyok kiírva, de még jelét nem adta, hogy ki szeretne jönni). Ezenkívül meg voltam fázva és elég sokat köhögtem. De nem hiszem, hogy akkor csak az egyik oldalt vieselte volna meg a sok köhögés.

Hallottatok már ilyenről?

Köszönöm a válaszaitokat!

39+6km


2009. aug. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy csak most kezdődött, nekem az utsó 3 hétben nyomta szét a bordáimat, levegővétel nehézkesen ment. Ami meglepett, hogy szülés után sem kaptam másfél napig rendesen levegőt, csak fekvő helyzetben... Az oldal attól függ, hogy hát nem szimmetrikus, ha már fejvégű, akkor vagy a lábaival, vagy a fenekével préseli. Jó szülést!
2009. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sógornőmnek több hónapig volt ez:)
2009. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez normális.Örülj,hogy csak most érzed.Már nagy a baba nincsen helye odabennt mozogni.
2009. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is most a 39.héten éreztem a fájdalmakat, eddig tündér volt a kislányom!!nyomja a bordámat (néha szúr egy kicsit), a gyomromat (hányinger és szúr), és nagyon örülök h csak a végén ért el ez...
2009. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!