Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Dr. Lajis...

Rékási Kitti kérdése:

Mi a véleményetek a Dr. Lajis Tímeáról? Sokan ajánlották. Remélem nem pénz éhes!?

Figyelt kérdés

#Dr.Lajis
2013. jan. 8. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2011 december 29-én szültem nála.

Nem ő volt a fogadott orvosom,de akihez jártam terhesgondozásra,kiderült,hogy az Ünnepek miatt mégsem lesz,és átpasszolt a doktornőnek(Halász Domonkos,őt nem ajánlom ezek után).

Eléggé megijedtem,de jobban nem is alakulhatott volna.

Fiatal,közvetlen,nagyon segítőkész,szép szülésem volt.

Nem hiszem,hogy pénzéhes,mint adtunk neki,amennyit tudtunk,de nem igazán akarta elfogadni,mondtam,hogy ne sértsen meg,mert a szülés alatt 10 órát velünk volt,utána is naponta benézett,volt,hogy többször.

Volt egy kismama,akinek fogadott orvosa volt,és császárral szült nála,ő is csak dícsérte.

2013. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vele jártam egy suliba. Teljesen illik rá az, amit az előző írt. Az, hogy pénzéhes lenne, el sem tudom róla képzelni. Bár tudom, már rég találkoztam vele, de ebben el sem tudom képzelni, hogy változott volna.

Ismerek olyat, akinek ő volt a dokija. És eddig tőle és mástól is csak jó véleményeket hallottam.

2013. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en bent fekszek a korhazba, fogadott dokim halasz domonkos es szarik ram

.. felem se nez hiaba kerem ( ugyhogy elso valaszoloval egyetertek... en sem ajanlom) viszont a doktorno vegtelenul kedves, segitokesz, mindig rendelkezesemre all ha kerdesem van, ugy foglalkozik velem mint a sajat betegevel, pedig nem tomtem a zsebebe penzt! 100% ban csak ajanlani tudom!

2013. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válastát.

Csak nehéz elérnem.Addak telefonszámot de nem érem el.

Arra gomdoltam holnap bemegyek az uzsokiba.Ő neki van ott rendelése?Vagy hol?

2013. jan. 9. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Uzsokiban délelőttönként meg lehet találni szinte minden nap. Nagyon normális, csak pozitívat tudok róla mondani.
2013. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb doki akivel valaha találkoztam. Nekem reggel fél 7 kor sikerült elérnem, de igen sajnos sokáig kell őt keresgélni. De megéri! Én nagyon szeretem, biztosan nála fogok szülni. :D
2013. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyáltalán nem pénz éhes. Bár mi adunk majd neki, mert még is csak szabad idejében jön be szülni, és úgy gondolom megérdemli. De neki szívesen adok, mert nagyon is megdolgozik a pénzéért!
2013. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!