Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 6 hetes kontroll vizsgálat...

A 6 hetes kontroll vizsgálat miből állt? Nektek fájt mikor vizsgáélt a doki? Hány hét után mentetek el pontosan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 7 héttel szülés után mentem,akkor kaptam időpontot.Egy sima nőgyógyászati vizsgálat volt,amilyen mindig.Megnézte a méhem méretét,hüvelyi uh-val is megvizsgált ill.levette a kenetet a rákszűréshez.Nem fájt kicsit sem.
2013. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én napra pontosan szülés után 6 héttel mentem, pont így rendelt. Megvizsgált normál módon, beecsetelt valamit ott alul, belül, csinált rákszűrést és UH-n megnézte, hogy szépen visszahúzódott-e a méhem.

Igen, nekem fájt a vizsgálat, bár én sajnos vákuummal szültem, a szövetek egy picit roncsolódtak, szakadtam is belül. (még most is fáj pl. a szex, pedig 5 hónapja szültem).

2013. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hét után 2 nappal mentem.Sima nőgyógyászati vizsgálat volt+uh.Nem fájt csak kellemetlen volt.A rákszűrést nem csinálta meg,mert ilyen korán még mutathat fals eredményt.Rákszűrésre később mentem vissza.
2013. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 héttel mentem el. Semmi extra nem volt, megvizsgált, megnyomkodta a hasam (ez kicsit fájt), kérdezte van-e panasz, szoptatok-e, ennyi.
2013. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!