Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Állandó feszültség jelezheti...

Állandó feszültség jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
Tegnap óta tiszta ideg vagyok, pedig semmi okom nincs rá (hacsak az nem, hogy vasárnapra vagyok kiírva). Volt vki, akinek így "kezdődött" a szülés?? Vagy egyszerűen ez csak papa??
2009. aug. 28. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ebben reménykedtem,hogy a feszültség talán valami előjel,de már letettem róla. Nálam kb egy hete ez van hogy egyik pillanatban happy vagyok utána sirok,belekötök az élő fába is,elviselhetetlen vagyok. Valamelyik nap ez teljesen tetőpontjára hágott és ugyéreztem ez azért van mert én szülni fogok talán még aznap éjjel. De semmi:-( és azóta sem. Pedig már annyira szeretném. Kikészitek magam körül mindenkit. Valamilyen szinten biztos a közelgő nagy nap miatt van,de hogy arra nem lehet adni,hogy aznap szülünk az tuti. Kitartást és gyors szülést kivánok!

39 hetes

2009. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez természetes, persze, ha már nagyon a végén vagytok akkor előbb-utóbb a szülést is elprejelzi, de ne izguljatok nagyon. Minden normális, amit írtok, nyugi, nem kell idegeskedni, hogy szüljetek, a feszültség természetes, de ne aggódjatok minden rendben lesz, ha idegeskedtek csak a saját és a környezetetek energiája fogy, pegid hamarosan nagy szükség lesz rá!
2009. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is: papa=para :-)

Másodszor: köszönöm a válaszokat, kicsit lehiggadtam...

talán azért, mert tegnap előtt óta távozik/távozott (?) a nyákdugó is, így remélem már tényleg nem sok van hátra! :-))

2009. aug. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!