Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Farkas Bence szülész,...

Dr. Farkas Bence szülész, nőgyógyászról szeretnék információt, véleményt, tapasztalatot kapni. ÁEK, Honvéd Kórház, MÁV. Van valaki aki megosztaná?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ami vele kapcsolatos lehet! Illetve a szülészetről is.

2013. jan. 14. 12:14
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia.nála szültem 1 hónapja!Tündéri segítőkész,és nem pénzéhes!Csak jó dolgokat tudok róla mondani,sőt előtte nem volt fogadott dokim,de innentől kezdve csak hozzá járok majd!Mindennap bejött megnézni hogy vagyok,ami jól esett nagyon!Mávba vagy Honvédba fogsz szülni? Szívesen válaszolok ha kérdésed van még!
2013. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen, a régi MÁV-ban, azaz Honvédban lesz a nagy nap! Minden érdekel a dokival kapcsolatban, tehát, ha nem gond, lenne kérdésem, akár privát is.

Terhesgondozásra is hozzá jártál? Esetleg magánrendelésre, vagy az ÁEK-ba? Felkérted szülésre? Esett szó pénzről, vagy adtál neki (mennyit?)? Milyen típusú ember, közvetlen, mosolygós, figyelmes? Úgy tudom, hogy fiatal orvos, talán rezidens?

Szívesen olvasnám a szüléstörténetedet is, persze privát!

Köszönöm a jelentkezésedet, és felteszek minden kérdést, ami még eszembe jut, ha nem gond :)

Természetesen ment a zöld kezecske!


Boldog babázást! :)

2013. jan. 14. 16:06
 3/10 egygabi válasza:
100%

azt hiszem jobbat keresve se találnál!

én is nála szültem, nem volt választott dokim és ő volt az ügyeletes

gátvarrásnál minden szúrásért bocsánatot kért:D

az az egyetlen hibája hogy nem vett feleségül :D

2013. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat kedves utolsó!

Tudnál róla mást is mondani, gyermekágyon is meglátogatott, kontrollra hozzá mész vissza? Szívesen olvasnék minden részletet, akár privát is!

Boldog és egészséges babázást kívánok Nektek!

2013. jan. 31. 07:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül nála egy szülés, ha fogadott orvosnak választom?
2013. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sziasztok! Én nála voltam ügyeleti császáron, és mondhatom, profi, nagyon kedves, törődő, és valóban az az egy hibája van, hogy engem sem vett el ;-)

Szívből ajánlom. Soha nem fáj a vizsgálat nála, mindig udvarias, és hát, szemtelenül jóképű... :-)

ÁEK: rendben, profik, bár eléggé császápártiak, aznap 13/12 szülés volt császáros...

Én szuper csecsemőst fogtam ki, de a szülésznő rémes volt...Sajnos nem tudom a nevét, annyira kivert a víz tőle, hogy igyekeztem mielőbb elfelejteni.

2013. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rumpelszticki válasza:
Én csak pozitívumokat tudok róla mondani! Vizitelni úgy vizitel, hogy érdekli mi van a beteggel, és nem rutinból! Odafigyel a pácienseire, szabadidejéből is sokat áldoz rájuk! Nagyon várom már hogy legyen magán rendelése, mert sajnos elég nehéz hozzá időpontot szerezni! Számomra az derült ki vele kapcsolatban, hogy sokkal erősebb a hivatástudata, semmint, hogy az anyagiak vezérelnék! Ritka az ilyen jó orvos! 5*
2014. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azota van mar maganrendelesrol info?
2014. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék hozzá magánrendelésre, ha lenne...Köszi előre is az infókat
2014. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hanesz1 válasza:
Valaki leírná nekem aki nála szült hogy adott e neki pénzt és ha igen mennyit? Én nagyon meg voltam elégedve vele. Hozzá jártam végig pénzről szó sem volt. Zavarba lennék ha mégis adnék neki és akkor visszautasítaná vagy ilyesmi.
2014. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!