Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Kallay Miklos szulesz...

Laura5000 kérdése:

Dr. Kallay Miklos szulesz nogyogyaszrol Szekesfehervaron, elotte veszpremben volt kinek mi a velemenye?

Figyelt kérdés
Van maganrendeles Fehervaron?
2013. jan. 14. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt dokim, amikor még Dunaújvárosban dolgozott, de már csak magánrendelése volt. A terhességem alatt majdnem végig hozzájártam. Nekem szimpi volt, szerettem.
2013. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!Van magánrendelése!A Gyümölcs utcában!De én nem ajánlom!Szimpatikusnak szimpatikus, de én csalódtam benne!! 23 hetesen elvetéltem/megszültem a kisfiamat, aki életképtelen volt!Illetve nem is adtak neki esélyt, mert 24 hétig vetélésnek számít!És hogy hogy jön ide a "doktor úr" ??

A vetélés előtti este pont ő ügyelt, és én bementem hozzá, azzal a panasszal, hogy pecsételve vérzek, és görcsöl a hasam(összehúzódásaim vannak??)nagyjából majdnem minden órában!Nem vizsgált meg kézzel, csak UH-zott!Majd közölte semmi baj, vegyek be magnéziumot és pihenjek!"nincs és nem is lesz semmi baj!!!" Majd másnap éjjel elvesztettem a kisbabámat, mert már teljesen eltűnt a méhszájam, mire beértünk a kórházba, ezért meg kellett szülnöm!Az, hogy a vetélés előtti este hibázott-e nem tisztem eldönteni!Viszont ami tény, az az, hogy azóta kikértem a betegdokumentációmat és érdekes mód a vetélés előtti estéről nincsen semmiféle feljegyzés, mintha ott sem lettem volna...!Ja és találkoztam vele a kórházban, amíg bent voltam és szemlesütve ugrott be a liftbe!Oda sem jött hozzám!Pedig jól ismer, mert a terhességem alatt jópárszor találkoztunk!MAgánrendelésén csak egyszer voltam ugyan, de pecsételő vérzések miatt találkoztunk többször a sürgősségin!És Veszprém előtt Dunaújvárosban is dolgozott!Fiatal kora ellenére, ez igen érdekes hogy a 3. kórházat tapossa!

Egyébként másoktól is hallottam rá panaszt!Nőgyógyászati műtétet kellett megismételnie egy esetben, mert valamit elcseszett!Másnál pedig, úgy írt fel gyógyszert hogy meg sem vizsgálta a csajt!a csaj össze szedett valami fertőzést és a doki kenetet sem vett, meg mondom meg sem vizsgálta!Szóval fontold meg jól!Nem akarlak lebeszélni róla, csak gondoltam jó ha ezeket tudod...

2013. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi az infokat, atgondolom.
2013. febr. 8. 12:53
 4/8 anonim válasza:

Nekem egy olyan kérdéssem lenne a Dr. úrról, hogy Székesfehérváron a Gyümölcs utcában hány szám alatt rendel ?



Nekem csak pozitív tapasztalaom van róla. Nem ő volt az orvosom, de szabadság miatt hozzá kerültem, és szó nélkül elválalt. Nőgyógyászati műtétet hajtott végre, lelkiismeretesen megcsinálta. Többször bejött a kortermembe, hogy hogy érzem magam, van-e fájdalmam, vérzés. ( Nem fizettem neki zsebbe)

2013. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsoka999 válasza:
Nagyon nem ajànlom .... Megàllapította hogy 13+2 napos terhes vagyok igy elkuldott a 16. hetre AFP vizsgalatra ... 2 x voltam 0,44 es 0,47 lett engem az ideg vert a parommal egyutt ... nos aztan kiderult hogy a mintavetel idejen en meg csak 12 hetes terhes voltam ... konkretan meg tudtam volns olni a draga doktor urat .. nos mindez kiderult egy csutortoki napon es ekkor o nem rendel csak hetfon ... (maramikor odaer a rendelesre ) nos kertem idopontot hogy majd nezze meg ujra hat telefonaltam kaptam is idopontot 3 het mulva nem vartam meg .... velencei rendelese is van NEM AJANLOM SENKINEK OSZINTEN !
2014. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 meliricsi válasza:

en teljesen meg vagyok vele elegedve.

bar tegnap voltam nala eloszor,mert babat szeretnenk,es azt mondta addig nem nyugszik amig mindent rendben nem talal..

a parom novere nala szult,es o is teljesen meg van vele elegedve....

2014. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Női nőgyógyász nincs arrafelé?
2015. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jucikaa válasza:
Van egy másik kállay-s kérdés is. Ott leírtam mit csinált velünk. De röviden: közömbös és durva.
2015. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!