Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 31 hetes terhes vagyok....

31 hetes terhes vagyok. Januárra vagyok kiírva és Székesfehérváron szülök. Ebben a kórházban közös a vajúdó és tényleg nem jöhet be az apuka csak a szülőszobára?

Figyelt kérdés
Mindenféle vélemény érdekelne erről a kórházról. köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 20. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott szülésznőm, aki a 30 héten körbevezetett. Van ugyan egy közös vajúdó, ahova apuka nem mehet be, de az csak arra az esettre, ha mind a 4 szülőszoba foglalt. Sürgősségtől függően cserélgetnek. Mikor én szültem senki nem volt, úgyhogy egyből szülőszobára kerültem és ott volt a párom. 4 hós Kisfiú anyukája
2012. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Egyébként nem volt fogadott orvosom. A szülésből császár lett, mert nem fordult meg a baba. Mindenki nagyon rendes volt. Nagyon jó orvost fogtam ki, minden nap megnézett (pedig pénzt csak a varratszedésen adtam), ha bármi gondom van azóta is hozzá járok. Az osztályon én nem voltam elégedett a csecsemős ápolókkal... Segíteni csak akkor segítenek, ha szólsz és a normálisabb örömmel, a bunkóbb nem éppen. de ha gond van akkor azt persze fennhangon mondják... császár miatt nem indult be a tejem, jelentősen visszaesett a Kisfiam súlya... minden nap többször kérdeztem nem lesz e gond, a válasz mindig az volt ne aggódjak, vannak tartalékai, stb, majd egyik éjjel mindent rám zúdítottak, kiszáradásveszély stb, mintha én tehetnék róla... De most sem választanék másik kórházat, mert az volt a legfontosabb, hogy a műtét alatt biztonságban éreztem magam és a párom is ott lehetett velem :)
2012. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából ezen mindenki fel van háborodva, de ha belegondolsz, akkor jogos. Ott többen vagytok, mit szólnál te is egy idegen férfihoz?

Mellesleg nem kell aggódni, oda csak azokat teszik, akik még sehol sem tartanak. Az első gyereknél én vagy 5 órán át voltam a szülőszobán, amikor bementem a kórházba, rögtön oda tettek, mert elfolyt a magzatvizem, pedig még fájásaim sehol sem voltak.

A 2. gyereknél nst után felküldött a doki a szülészetre. Igaz, hogy 1 nappal túlhordtam, de nem voltak se fájások, sem a vizem sem folyt el. Nem is értették miért küldött fel a doki, szóval akkor ott töltöttem fél napot a vajúdóban. Ott olvasgattam, időnként rámtették a fájáserősség mérőt. Tényleg olyan nők voltak ott, akik "gyanúsak" voltak, de még nem szültek. Este úgy döntöttek, mivel semmi fájásom nem volt, hogy akkor átküldenek a terhespatológiára. Erre rá fél órára megindultak a fájásaim, utána rögtön szülőszobára mentem.

Szerintem emiatt ne parázz egyáltalán. Mindenki nagyon kedves, és a szülőszoba is modernül fel van szerelve.

2012. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, és még azzal egészíteném ki, hogy a csecsemősnővérek viszont valóban kritikán alul viselkedtek. Szóval ott sok segítségre azért ne számíts. De a szülészet teljesen rendben van.
2012. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már több embertől hallottam hogy a nővérek nem valami rendesek de csak túlélem azt a pár napot! :) Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 21. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogy közös, apuka meg bemehet, remélem még nem késtem el a válasszal, 2011. decemberben szültem, nem tudom, te mikori állapotokról tudsz :))) Érdemes lett volna szülőszoba látogatásra menni, ott láthattál volna mindent személyesen. Azért remélem még szülés előtt olvasod a válaszom, és megnyugszol. Az igaz, hogy van egy ilyen közös rész, ahova azok kerülnek, akik még nagyon soká fognak megszülni. De ha már komoly fájások vannak, és néhány órán belül megszülsz, egy személyes jól felszerelt szülőszobát kapsz, ahol apukástól szülhetsz :)
2013. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom, hogy már más is írta. A csecsemős nővérek,,,,katasztrófa, csatlakozom
2013. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!