Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha első szülés után nem...

Ha első szülés után nem használtam hasleszorítót és kicsit nagyobb maradt a hasam mint régebben, akkor ha második szülés után majd használok akkor még visszamehet az eredeti nagyságára?

Figyelt kérdés
Vagy már örökre nagyobb lesz?
2013. jan. 14. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Akki 1x is szült sose lesz olyant mint réggen, kemény munkával lehetsz hasonló de olyan soha ez ezzel jár.
2013. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
cáfolom, én októberben szültem és nem mondanád meg rólam. Nem lett se csíkos, se kötényhasam. Igaz nem olyan izmos és lapos mint volt, de azt kitartó munkával csináltam, nyilván így hogy egy éve nem tornázok, nem ugyanolyan mint amikor heti több száz felülést megcsináltam. De laposabb a hasam mint sok olyan lánynak aki sosem volt terhes, és ha megint elkezdek tornázni, 100% hogy a régi lesz.
2013. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!