Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismami vagyok. Most...

38 hetes kismami vagyok. Most hétvégén lesz egy hidegfront. Mennyi esélyem van, hogy megszüljek?

Figyelt kérdés

A hasam már lent van,be vagyok dagadva,az arcom is el van torzulva,de a nyákdugóm még nem ment el.Minden esetben elmegy a nyákdugó szülés előtt,vagy nem törvényszerű?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. aug. 29. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment el, 37. hét után szültem, nálam magzatvízzel indult...
2009. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is a 38. héten született a babám egy front hatására (benn a szülésznő mondta, hogy valószínűleg az okozta). Nem volt nyákdugó, egszer csak elfolyt a magzatvíz.

Szóval bármi megtörténhet, de semmi sem biztos! Sok boldogságot a babához!

2.5 hónapos baba anyukja

2009. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a hideg front hozta....37 hetesen arra ébredtem hogy folyik valami:).Jó vizes voltam az arcom eltorzulva....Hát...bár mi megtörténhet:).Azért legyél most már útra kész!

Amúgy nekem se távozott a nyákdugó!

Könnyű szülést kívánok Neked, 4 hónapos kisfiú édesanyja!

2009. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sem ment el a nyákdugó, nekem apa egy jó szexxel indította be, tágultam, de a víz csak burokrepesztés után ment el. ha el vagy torzulva, akkor már nem lehet sok hátra, drukkolok, szép szülést!
2009. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 37. héten szültem, a nyár legmelegebb napján. Front...

Egyébként nyákdugó nem ment sehova, magzatvíz kezdett folyni.

2009. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állítólag a front csak akkor van hatással,ha a babó már elég érettnek bizonyul.Csak rásegít egy kicsit az amúgy is hamarosan induló folyamatra.Nekem nem jött be,pedig állandóan a hidegfrontokat lestem,hogy hátha.Volt is belőlük bőven,de semmi.Aztán a kiírás elött 3 nappal a doki vizsgálattal rásegített is így indult meg:)

De ettől függetlenül nálad simán bevállhat:)

Szép szülést!

2009. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!