Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Márciusban születendő babák?

Márciusban születendő babák?

Figyelt kérdés

Hazahozós ruci kérdésem lenne....március 20-ra vagyok kiírva. Ami biztos:hosszú ujjú body, zokni, plüss babanadrág aminek van lábrésze is, vastag kocsikabát kapucnival, és sapi-kesztyű. Hordozóban lesz hazahozva, és autóban így pléddel biztosan betakarjuk még a hordozóban. De nem tudom előre vegyünk e bundazsákot v overált....


"itthon" már ha kimegyünk úgyis mózeskosaras babakocsink van, amiben szintén be tudom jól takarni,meg védett helye lesz -ezért nagyon nem gondolom, h kell a bundazsák-szegényem ápr elején már belesülne a vastag zsákba....


Valakinek tapasztalat? de úgy érzem nem igazán használnánk már ki.....



2013. jan. 21. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én is vaciláltam ezen, de sztem nem lesz már rá akkor szükség, egy pléddel tökéletesen ki lehet majd váltani. ha mégis hideg lenne, rétegesebben öltöztetem majd: h. ujjú body, vastagabb rugi,kisnadrág, kispulcsi, kabátka, és úgy takaró. bár nekem ez is túlzásnak tűnik ,de majd meglátjuk milyen idő lesz. sajnos kiszámolni nem lehet, viszont nem szeretnék 5-6e ft-ot kidobni egy bundazsákra, amit 1x veszünk fel.
2013. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, mert ide-oda hideg mínusz tizenfokok márciusban nem lesznek már sztem....és így van lehet rétegesen öltöztetni:)
2013. jan. 21. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én februárban fogok szülni, de azért leírom!

Hosszú body, vékony puha harisnya, meleg vastagabb rugi kapucnis az olyan szőrmés, vékony sapit rá aztán teszem rá a kapucnit, be a hordozóba és jól betakaróm olyan pihe-puha takaróval.

Vagy ha nem hordozóba hozom akkor pólya megoldásnál, nem hordozóba teszem, hanem pólyába bebugyolálom és a kezembe veszem. Úgy is autóval megyünk, közel van a kórház. Messze lenne, csak is hordozó!


Márciusban azért még hideg van. Szerintem tökéletes kérdező amibe majd viszed.

Bundazsák a babakocsiba szuperal mikor tök hideg van kint.

2013. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek kitartás:) a végéig, és könnyű szülést!

Én is még a pólyán(kókusz) gondolkodom, babakocsiba jó lenne és védi+meleg, plussz tesó (4évesem) miatt is, mert tudom,h biztos szeretné majd fogni-így biztosabban adnám neki is kézbe...

2013. jan. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!