Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusban születendő babátokr...

Márciusban születendő babátokra ti vettetek bundazsákot?

Figyelt kérdés

Nekem a boltban a nő nem javasolta.Azt mondta nem használjuk majd ki, mert már akkor nem lesz olyan hideg...hát reméljük már nem lesz ilyen mínuszos idő:S

Egy vastagabb bélelt plüss hálózsákot ajánlott helyette.Szerintetek az elég lesz?

32hetes km.



2012. febr. 2. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta az eladó.
2012. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is egy vastagabb plüss overálom van, amiben hazahozzuk. Ha esetleg nem elég, akkor majd kap még egy takarót is. Nálunk második baba. Márciusban egyébként szerintem még hűvös lesz, de tényleg nem éri meg venni arra a pár alkalomra. Elég ha rétegesen öltözteted fel, amikor kihozod. Ha hideg van, akkor egy hosszú ujjú body és arra egy vastag, akár poláros rugi és arra az overál. Ha melegebb idő van, akkor csak annyit változtatok, hogy vékonyabb rugit adok rá.

2012. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Te vennél fel márciusban bundás kabátot?
2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En nem vennek mar. Enyhe idoben nagyon be tud izzadni a gyerek. Inkabb vennek pluss overalt es 2 pleddel betakarnam. Marciusban mar nem nagyon van minusz es ha nagyon kisut a nap, akkor egyszeruen csak levennek rola egy reteg takarot.

2012. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem vennék fel, de nem is rólam van szó!

Köszönöm a válaszokat..

2012. febr. 2. 11:58
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor én valamit sz@rul csináltam. :)

Március 23-án született a lányom. Plüss overálban és vastag téli overálban hoztuk haza. Kocsival 3 perc volt az út.

Utálta, alig tudtam öltöztetni.

Áprilisban mentünk ki, sütött a nap és a gyerekem bunda zsákban aludt a teraszon.

Nekünk akkora van, hogy most 10 hónaposan is azt használjuk, és még jövőre is simán jó lesz neki, ha szüksége lesz rá.

Nem voltak mínuszok, nem esett a hó, és mégis abban érezte jól magát. Május volt már, mire a kis fagyos szentemnek elég volt a takaró.

2012. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Timike én is ettől félek hogy kis fagyosszent lesz :)
2012. febr. 2. 12:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Tesóm kislánya július 1-én született lassan 7 éve. Tök meleg volt, trikóban és rövid gatyában voltunk, a kislány 2 éves bátyusa egy szál pelusban.

A kislány még augusztusban is plüss rugiban és plédbe csomagolva aludt a mózesben, mert fázott. :) Tök ari volt, még sapi is volt rajta. Nem egyformák a babák sem.

2012. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem március első hetében született a kislányom két éve. Én már nem vettem neki, csak átmeneti kabátot, és volt egy vastagabb kantáros nadrág azt adtam a rugira.

Az első két-három hétben úgy se viszed ki, utána már tavasz van.

2012. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem,én vennék neki,mert ki tudja milyen idő lesz.Én onnan tudtam,hogy esetleg fázik,hogy a keze szederjes volt.Az olyan mint ha apró halvány foltok vannak rajta.A miénket március 31 -re várjuk,de neki már van jó meleg bárány szőr ,hordozóba való zsákja.
2012. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!