Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni szülésre...

Mit kell vinni szülésre magamnak és a babának?

Figyelt kérdés
Volt olyan amit kértek,hogy legyen,de egyáltalán nem volt rá szükség?

2013. jan. 22. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kórházfüggő. Hol fogsz szülni?
2013. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez kórház függő.Ha leírod hol fogsz szülni,sokkal könnyebb választ adni.Sokat számít pl. az is hogy "bababarát" kórház-e az intézmény.

Van ahol kb. csak magadat kell bevinned,és van ahol gyakorlatilag mindent(a pelustól elkezdve a babaruhákon át,stb.).

2013. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kazincbarcikán
2013. jan. 22. 15:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy ki van írva az osztályra hogy Bababarát Kórház,és hogy családi szobában leszek.
2013. jan. 22. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem! A babának csak pelust és törlőkendőt! Magadnak mindent! Pl:Inni,enni azt mindenképp mert amit adnak az sz.....,evőeszköz, tisztálkodó szerek,fehérnemű,jó sok eü. betét! Mellszívót mindenképp vigyél,hogy mielőbb megjöjjön a tejed,mert ott egy van az összes anyukának! Ha van még kérdésed szívesen válaszolok! Sok sikert!!!!!!!
2013. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja a babának még egy kis takarót! Mikor mi ott voltunk néha meg lehetett fagyni! És fáztak a babák is!
2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A babáról nem tudok nyilatkozni, nálunk semmit nem kellett vinni. (somogyi kórház)


Én vittem: 4-5 hálóinget, 3 törölközőt, rengeteg TENA-betétet, fogkefét, fogkrémet, evőeszközt, tányérat, poharat, papír zsebkendőt, nedves törlőkendőt WC-papír helyett, egy viszonylag semleges tusfürdőt, telefontöltőt, fényképezőgépet, papucsot, ebből egy zuhanyozni, egyet a szobába.

2013. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptál a védőnőtől olyan papírt ,hogy mit szükséges bevinni?

Tisztálkodási szerek,bugyik jó mennyiségeben,vastag betétek,köntös ,hálóing,papucs,másik papucs zuhanyzáshoz,zokni esetleg,pohár,evőeszköz,én vittem a wc ülőkére papírt(gyógyszertárban lehet kapni),stb stb.

akkor én készítettem a gyereknek egy külön táskát.Volt benne pelenka,pelenka alátét,kisruha,takaró ilyesmik.

Bár erre nem is volt szükség,mert a gyerek kórházi angol pólyában volt,pelust meg ilyesmiket meg kapott.A takarót használtam csak.

Ez egyébként kórház függő.

HA valami esetleg még kellett a párom mindig behozta.

2013. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami még fontos az a házassági anyakönyvi kivonat. Kazincbarcikára kell meg popsi kenőcs, pelenka, törlőkendő, neked hálóing nem kell mert azt adnak, vihetsz esetleg tejserkentő teát legalábbis nekem kellett mert kicsit nehezen indult meg. Enni, innivalót főleg innivalót sok folyadékot kell inni.
2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!