Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy érezted magad szülés...

Hogy érezted magad szülés előtt? Milyen volt a hangulatod, volt valami jele, hogy hamarosan megindul a szülés?

Figyelt kérdés
Ma egész nap semmihez sincs kedvem, fáradt vagyok, "szétesek" érzésem van. A hasam szinte egész nap keményedik, vagy görcsöl. Lehet, hogy nemsokára beindul a szülés? Jó lenne, mert vasárnapra vagyok kiírva...
2013. jan. 24. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak annyit vettem magamon észre, hogy nem tudok enni aznap, sőt szülés után 2 hétig nem is ettem jóformán semmit:)

Ha keményedsz, az nagyon jó jel:)

Könnyű szülést:)

2013. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Étvágyam talán nekem is csökkent valamellyest, legalábbis ahhoz képest, hogy kb. 2hete még mindent megettem volna. Keményedni már régóta keményedek, de főleg éjszaka, ma viszont meglepően sokat napközben is.. Tegnap még takarítottam, ma már felállni sincs kedvem a székből. Remélem hamarosan kibújik a kisfiam :)

2013. jan. 24. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:
És mennyit mozog a kicsi? :)
2013. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
*valamelyest
2013. jan. 24. 14:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nem olyan sokat.. azt is csak olyan lustán, mintha nyújtózkodna.
2013. jan. 24. 14:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Na nekem pont amikor "jeleket" véltem felfedezni, akkor sosem indult.


Mindháromszor akkor, amikor nem számítottam rá, és jósló terén is "szélcsend" volt.

2013. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

41. héten szültem, az ég világon semmi előjele nem volt.

Reggel arra keltem, hogy szivárog a magzatvíz.

2013. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Én is attól félek, hogy csak jeleket találok, és a szülés még napokra van tőlem...
2013. jan. 24. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött a 38. héten. Keményedtem egész nap. és estére ici-pici fájás is kísérte. 22:30-kor elfolyt a magzatvíz, reggelre babáztam!


Szorítok neked, írd meg, hogy alakult a dolog!!!! :) :) :)

2013. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Mindenképp írok majd, ha van fejlemény! Bárcsak nálam is beindulna az éjjel... szurkoljatok :)))
2013. jan. 24. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!