Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Üdvözletem! 33 hetes terhes...

Üdvözletem! 33 hetes terhes vagyok, és az István kórházban fogok szülni. Nem tudom, ott lehet-e apás szülés, függ-e valamitől? Mennyire bunkók az ott dolgozók? Hogy bánnak a picikkel? Fogadott orvosom nincs, így kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#apás szülés #István kórházban
2013. jan. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj,de 33. hetesen még nem volt módod megkérdezni a kórházban az apás szülés lehetőségét??? :/
2013. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a Bp-i Szent Istvanra gondolsz, akkor ott igen, van lehetoseg apas szulesre, nem fugg semmitol, egy valaki bent lehet veled, meg extra ruha se kellett hozza. Nekem se volt fogadott orvosom, minden ugyeletes nagyon rendes volt velem. A csecsemosnoverek kozt volt egy undok, de a tobbseg rendes volt, es segitokesz. Hogy hogy bannak a picikkel, nem tudom mire gondolsz,ott rooming-in rendszer van, szinte mindig az anyakkal vannak a babak, csak furdetni viszik el oket, de az anya, sot az apa is bemehet megnezni a furdetest. Tamogatjak a szoptatast, ugyhogy nem adnak nekik cukros vizet, cumit, ilyesmit. Ha kell potlas, anyatejet adnak poharbol. Azt nagyon szigoruan veszik, hogy probalj szoptatni, a baba allandoan legyen a ciciden, kulonben megszidnak:) En kb. elegedett voltam veluk, jo emlekkent maradt meg. Ha konkretan erdekel valami, kerdezz batran!
2013. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos, az István kórházban csinálták az első két uh-t...az első alkalommal egy nagyon kedves dokit fogtam ki...a másodiknál meg egy iszonyú bunkót. Kérdeztem h meg tudja-e esetleg nézni a baba nemét, erre közölte neki ilyesmire most nincs ideje, majd megtudom, ha megszülök...

Szerettem volna szülés felkészítőre menni, de a nőgyógyász leszarta, had ne soroljam...

Ezért gondoltam, megkérdezek más anyukát, kismamát, h hátha tud valami infót az István kórházról.

2013. jan. 24. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ên is ott szültem idèn. Van tanfolyam minden szerdàn 3-tòl. Ott sok mindent mwgtudhatsz.
2013. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!