Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi indította meg a...

Kinek mi indította meg a szülést? Szeretnénk rásegíteni, mert már túlhordom.

Figyelt kérdés
Meleg fürdő,tonic,szex?
2013. jan. 26. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi,csak az oxitocin.:)40+10.napon szültem.
2013. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sex az egyetlen ami biztosan nem árt, és egy óriási normál séta a friss levegön.


Nekem érdekes volt mert 10 nappal a kiírt után beküldtek indításra. reggel 7-re volt idöpontom. kezdték egy ctg-vel. itt már jött egy iszonyat nagy fájás. Aztán UH ahol megint volt 2 óriás fájás. Mire bekötötték a tüt a kezembe már minden bajom volt, és ahogy felálltam elfolyt a magzatvíz, 4 órával késöbb megvolt a baba, semmit nem adtak, nem kellett indítani.

2013. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lépcsőzés.Mikor bent feküdtem a kórházba,nekem is mondták hogy lépcsőzzek sokat és akkor tágulni fogok.Nem hittem először benne.De már másnap reggel kibújt.
2013. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvos :-) Túlhordtam egy hetet. Kitartás, többet árthatsz, mint használsz. Bár nem a szexre gondoltam. Az indítás nekem egyáltalán nem volt más, mint egy nőgyógyászati vizsgálat. Szerintem attól egyáltalán nem kell félni.
2013. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túlhordásról betöltött 42. hét után beszélünk. 40. hét után még csak terminustúllépés van.
2013. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szintén az indítás,

41+1 napon! 2 hónapos már a kis picurka,nem nagyon kívánkozott kifelé :)

2013. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most voltam kórházban mert beindult a szülés a 34héten(sikerült visszatartani hál istennek) és mellettem többen túlhordták a szobatársak nekik a szülésznő ajánlotta a lépcsőt meg hogy nedves törölközövel dörzsöljék a mellbimbójukat!
2013. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!