Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megromlott kapcsol...

Szülés után megromlott kapcsolatot sikerült helyre hoznotok?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, azóta csak 1 szer voltunk együtt. Már meg sem csókol. Mikor felhozom hogy beszéljünk erről, mindig azt mondja, hogy kezdek megőrülni, hogy ilyeneket mondok, szóval beszélgetni nem lehet.Leginkább az lehet a baj: a nemi életünkkel van mivel nekem még nem volt részem orgazmusban, így ezt a fejemhez is vágja, és el is mondja, hogy ebből már elege van.(ez volt 4 hónapja) Volt köztetek olyan , akinek a szüléssel megromlpott a kapcsolata de sikerült helyre hozni?! Szükségem lenne a tanácsotokra!
2013. jan. 27. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sikerült!

Azóta megszületett a második is.

2013. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült, de ha csak te akarod, az nagyon kevés.


Szerintem ne beszélgess erről, ez kellemetlen téma sok férfinak, hanem próbálj meg kezdeményezni, hátha megjön a kedve az együttléthez. Nyilván nagyon frusztráló számára, hogy nem tud kielégíteni. Én inkább ezt próbálnám meg először "megtanulni" és akkor ő is nagyobb örömmel fog veled lenni.

2013. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Én nm is sejtettem, hogy baj van. Csak egyszer a férjem iszogatott és kibukott belőle, hogy szülés után 4 hónapig nem voltunk együtt. Hogy ez neki hiányzik.

Lényeg, hogy egy férfinek a baba születése olyan, mint az érvágás. Addig ő volt az első, már nem. Nehéz feldolgozni. Persze, hogy szereti a babát, de úgy érzi, elveszti a párját. Mert minden a baba körül forog.

Csinálni kell akkor is, ha nincs kedved. Majd megjön. Mert nem egy házasság vérzett el ezen.

A másik meg az, hogy ha a baba alszik, vele is kell foglalkozni, érezze, hogy ő is fontos.

Az orgazmus kérdés. Igen, nálunk is hasonló a helyzet. Erről igazán egyikőtök sem tehet. Természetesen rosszul érinti, hogy nem tud kielégíteni. Gyakorolni kell.

Nekem annyiból jó, hogy bizonyos időközönként erotikus álmaim szoktak lenni, álmomban van orgazmusom. Neki meg mindig van :)

2013. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem kicsit önző a párod.

Minden férfi más, de én az enyémmel ezt csinálnám: kedvenc vacsi megfőz, finom bor kinyit (persze Baba lefektetése után). Töltögetném neki, kapna egy hátnyomkodást, bocsánatot kérnék, ha elhanyagoltam az utóbbi időben. Aztán az édes szavakat huncut tettek követnék ;)


A férfiak többségének igénye van arra, hogy a szeretett nő piedesztálra állítsa és hajbókolva imádja :) Ha visszanyeri az önbizalmát, és férfinak érzi magát újra, valószínűleg Te is érezni fogod a változást.

2013. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ne beszélgessen róla, mert ez kényes téma? Egy felnőtt embertől elvárható, hogy üljön le és beszélje meg a problémáit. Egy gyereke van a kérdezőnek, nem kettő! Ideje nyíltan kimondani, ami bentakadt! Az orgazmus eléréséhez meg két ember kell, ha már fejhez akar a párod vágni bizonyos dolgokat... de nem érdemes itt kezdeni. Meg kell beszélni, mi az alap probléma. Amíg nincs nevén nevezve, hogy lehetne megoldani?
2013. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Na én ezért nem kötöttem az orrára hogy még soha nem volt szex közben orgazmusom. A csiklómmal nincs baj, úgy megy, de simán szeretkezés közben nem.

Ettől függetlenül nagyon szeretek vele szeretkezni, jól csinál mindent. Igen, hazudok neki, de ez mindkettőnk érdeke.

Én egyet értek az előzőekkel, muszáj lesz magadra erőltetni hogy együtt legyetek, kicsit kedvezni neki. Ha beszéltek róla még nem változik semmi. Cselekedni kell.

Neki most az a baja hogy el van hanyagolva, hát mutass neki valamit a régi énedből.

Sok sikert!

2013. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!