Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? A szüleim ellenzik a kapcsolatot, de én szeretem a fiút, már együtt lakunk, de az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk. Úgy érzem, még helyrehozható, de a szüleim nem szeretnék, ha esélyt adnék neki.

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te életed. Te döntéseid.

Nem tudom mi miatt romlott meg a kapcsolatotok, de ha úgy gondolod h ezt megéri helyrehozni akkor tedd azt.

2012. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nekem szükségem lenne támogatásra ehhez, mert a fiú az egyik nap még imád, másikon elhord mindennek, harmadikon megint imád.. :D de a családom és barátaim a kezdetektől rossz szemmel nézték ezt az egészet. :(
2012. nov. 11. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Döntsd el ,hogy a barátod a fontosabb aki állandóan szívat vagy a családod akikre bármikor számíthatsz...


Barátod még lesz sok ,de család csak egy van..

2012. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez kinek kell tudnia kedves kérdező? Neked, vagy a szüleidnek, vagy a barátaidnak, hogy mitől vagy boldog?


Nekik kell őt elfogadni és egy ágyban aludni vele, vagy neked?


Ha én is úgy döntöttem volna, hogy a férjemet választom, vagy azt, akit a családom, szüleim, testvérem javasol, akkor én lennék ma a legboldogtalanabb.


Lehet, hogy senkinek sem tetszik, hogy boldog vagyok, mert ahogy mondta valaki régen:


Miért lenne neked jobb, mint nekem?


De szurok rá. Én tudom, hogy mit akarok, de úgy látom, te nem.

2012. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemrég megmondta, hogy már nem boldog velem, így a kérdés már nem aktuális.. :) :(
2012. nov. 11. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lány lennék semmit nem akarnék egy olyan embertől, aki egyi nap tenyerén hordoz, aztán másnap mindennek elhord, aztán megint a tenyerén hordoz...

Majd így tovább. Az első ilyen után elküldeném vissza az anyjába. Ezek fognak később megütni a kapcsolat későbbi szakaszában, amikor már az üvöltözés nem elég az érzelmi zsaroláshoz, akkor jönnek az ütések.

Kirúgni az ilyet az utcára.


Családod pedig csak egy van, normális hogy féltenek.

Nem biztos, hogy mindig jó tanácsokat adnak (ahogy mi sem), de féltenek és ez a lényeg.

2012. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!