Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki úgy apával, hogy...

Szült valaki úgy apával, hogy apa ott is maradt a következő napokban is?

Figyelt kérdés
Nem csak apás szülést szeretnénk, de azt is, hogy apa bent maradhasson velünk a megfigyelés időszakában is, ha jól tudom, 3-4 nap, szülés módjától függően. A babát végig szeretnénk mi ellátni, nem bíznánk csecsemősökre. Szült valaki így? Hol? Milyen élmény volt, hogy érezték magukat? Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!
2013. jan. 31. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát magánkorházba biztos
2013. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy magánkórházban van csak lehetőség ilyesmire. Van személyes tapasztalatod esetleg?
2013. jan. 31. 16:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak magánkórházban.

Nálunk, a lakóhelyem szerinti kórházban, ha a vezető főorvost fogadják meg, akkor arra van lehetőség, hogy szülés után az apuka bemehet a kórterembe, ahol az anyuka és a kisbaba vannak, mert egyébként az apukát sem engedik a baba közelébe a kórházban, csak üvegen keresztül láthatja, de olyanra, hogy apuka is bent feküdjön a kórházban az anyukával, olyanra csak magánkórházakban van lehetőség.

2013. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Szinte biztos voltam benne, hogy állami kórházban ez nem megoldható, már csak a helyhiány és szokásrendszer miatt sem, hisz más kismamák is jönnek-mennek, közös szobák, stb. Meglepődtem volna, ha ez államiban is megoldható valahol.


Esetleg magánkórházas tapasztalata van valakinek?

2013. jan. 31. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alapítványi szobában voltam Jászberényben, a férjem egész nap bent lehetett és bent is aludt velem. A baba kint lehetett volna velünk egész nap, csak fürdetni és éjszakára vitték volna el, de sajnos nagyon besárgult, így ideje nagy részét fény alatt töltötte.
2013. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kazincbarcikán is van rá lehetőség, nem is drága 4000 Ft/éj. Nagyon jó lehetőség, nagy segítség az, ha ott van a párja az embernek. Én kihasználtam és meg is érte:)

A szülőszobán végig bent volt velem, megfigyelés, varrás alatt is. Ő játszott a picúrral:)

2013. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó ezekről hallani, még szebb lehetett átélni! :) Mi budapestiek vagyunk, remélem, mi is megtaláljuk a módját :)
2013. jan. 31. 16:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Nálunk 10.000 forint/éj volt tavaly. Szerintem nagyon sok kórházban van már ilyen lehetőség.
2013. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szombathelyen a kórházban van ilyen szoba ahol erre van lehetőség! Mi abban voltunk 10000,-/ éj! Nagyon megérte és nagyon jó volt! Az egyik legjobb döntésünket hoztuk meg mikor ezt kértük és szerencsére szabad is volt éppen. A férjem végig bent lehetett velünk. Nagyon sokat tudott segíteni nekem. Így már az első perctől együtt lehetett a CSALÁD!
2013. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
István kórház, alapítványi szobában szerintem van rá lehetőség. Legalább is én találkoztam apukával este is.
2013. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!