Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon hideg, havas idő lesz...

Nagyon hideg, havas idő lesz a következő napokban. Elegendő, ha beöltöztetve ölben kiviszem egy kicsit (Max.10 perc) az udvarra és ott sétálgatok vele?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
7 hónapos.
2009. dec. 15. 15:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég. Én még lehet, hogy ennyire se fogom kivinni. Tovább tart a felöltözés és mindketten leizzadunk mire ráadom a ruhákat a hiszi közepette. Ma pl. sírt, hogy nem akar kint lenni. Fújt a szél meg hideg volt. Biztos nem esett jól neki.

10 hónapos

2009. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Pont most jöttem be vele egy ilyen kis sétáról! :-)

Jól felöltöztettem, és a karomba véve sétáltam vele az udvaron 10-15 percet! Végigaludta és azóta is alszik itt az ágyon!

Szerintem elég és egyben szükséges is levegőztetni egy kicsit, a hideg ellenére is.

Mi még csak 6 hetesek vagyunk!

2009. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elég, nálunk nincs udvar, így az erkélyajtóba teszem csak ki, 10-20 percre, hogy levegőzzön kicsit
2009. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos babámat is csak a teraszig vittem max. 20 percre, de ebben a hidegben inkább csak szellőztetek.
2009. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

egy hét hónapos baba már nem újszülött, nyugodtan sétálhatsz vele akár egy órát is, ha nincs hóvihar, és nem fúj a szél

ha hideg van (-6fok alatt) elég a tiz perc, de ha 1-2 fok van beöltöztetve, betakargatva jót tesz neki a hosszú séta

az én fiam 8 hós volt tavaly ilyenkor, és mindennap legalább másfél órát sétáltunk, nem is volt beteg egyszersem

2009. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én háti hordozóval vittem ki egy órára, el is aludt.
2009. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!