Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Herczegh Szabolcs nőgyógyá...

Dr. Herczegh Szabolcs nőgyógyász-friss tapasztalatok, élmények?

Figyelt kérdés
Minden info érdekelne róla és a klinikáról.
2013. febr. 3. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is épp rajta gondolkodom, örülök a kérdésnek! :) Bocsáss meg, hogy nem adok értékelhető választ, csak szeretném, ha a rendszer megőrizné a kérdést és vissza tudnék nézni. Egy távoli ismerős nagyon dícsérte, a klinika pedig nagyon szimpatikus a honlapjuk alapján, ezért gondolkodunk mi is rajta.
2013. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de minden info érdekel, ezért linkeltem.


[link]


Itt is említik:


[link]


Itt a 7 kommentelő szült Nála:


[link]

2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első,köszönöm a válaszod!

Kedves Második személyes élmények,tapasztalatok érdekelnének,nem cikkek,azokkal én is tisztában vagyok.

Kb.3 éve volt az orvosnál a Róbert Klinikán,elkezdtem vérezni nagyon(nem voltam terhes) és ő ügyelt éppen.Nagyon rendes volt,megnyugtató,jó gyógyszert is adott.Mivel nem volt problémám rákszűrésekre csak az sztk-ba járt.

Most 10.hetes vagyok és orvos keresek és eszembe jutott ő.

Várom a további tapasztalatokat!

2013. febr. 4. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:

Az anyuka, aki ezt a blogot írja, mind a két kisfiát nála szülte. Ír a kórházról, és a dokiról többször is, csak ki kell bogarászni :)

Remélem tudtam segíteni:)

[link]

2013. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. febr. 6. 22:37
 6/15 anonim válasza:

Üdv!

Én Dr. Herczegh Szabolcsnál fogok szülni a Róbertban, március közepén.

A 36. héttől járok hozzá vizsgálatokra, eddig más volt az orvosom, aki már nem kísér szüléseket, maga helyett ajánlotta Herczegh dokit.

Nekem jó benyomásaim vannak róla. A 20. héten volt egy nagyon ijesztő, erős hasi görcsöm, akkor berohantunk a Róbertba és pont ő volt az ügyeletes. Számomra (és a partnerem számára is) nagyon megnyugtató volt a fellépése, a hangja, ahogy megvizsgált, összességében megnyugtatott engem és a partneremet is.

Ezután még jobban megerősödött bennem, hogy ő lesz a választott orvosom, miután a nőgyógyászom is őt javasolta maga helyett.

Ennél konkrétabbat a szülés után tudok írni róla.


Egyébként a Róbertba járok laborra és ultrahangra az elejétől fogva, mostantól pedig Ctg-re is.

Nekem nagyon szimpatikus a légkör, a hozzáállás.

Nekem rendben vannak a szülőszobák, szerintem nincs futószalag, ha jól értettem átlag napi 1 szülés van, az osztályos elhelyezés is kényelmesnek tűnik.


A szülésfelkészítő előadások-beszélgetések számomra informatívak voltak – amit a kórház, az adott szülész orvos és szülésznő hozzáállásáról meg szerettem volna tudni, azt megtudtam (szóba jöhető vajúdási pozíciók, alternatív módszerek, mikor vágják el a köldökzsinórt, mikor teszik az anyára a babát, stb.)


Anyagi ügyekben nem árulnak zsákbamacskát, a honlapon minden ezzel kapcsolatos információ fent van. Nekem van egészségpénztári tagságom, így még az adó-visszatérítés lehetősége is rendelkezésre áll.


Üdv:

Kriszta

2013. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

2013.05.07-én segítette világra a fiúnkat. Ajánlás útján kerültem hozzá a 6. hónaptól. Nagyon megbízható, kedves orvos. Mindig számíthattunk rá, akár éjjel is, vagy húsvét hétfőn, mikor felhívtam, mert nem éreztem jól magamat; ő ekkor is nagyon kedves volt. A Róbertben mindenki kedvesen fogadott, a ctg vizsgálatokon is mindig nagyon kedvesek voltak és a szobák is nagyon kellemesek. Fürdőszobás szobához nem ragaszkodtam, így azt választottam ami az árban benne van, ezek 2 ágyas szobák, zárható szekrénnyel, széffel, mosdókagylóval, TV-vel és 3 napig egyedül is voltam a szobában. Az ételek is kiadósak és finomak voltak, egy ottani étteremből hozzák. Herczehg doktor minden nap meglátogatott. Én a csendes szülést választottam, amit ő nagyon régóta csinál, de persze mindenki úgy szül ahogyan szeretne és ő ezt tiszteletben tartja. Amíg úgy tűnt nincs akadálya a természetes úton való szülésnek, ő ezt segítette, de mikor kiderült lépni kell (túlhordtam), gyorsan meg lett a császár. De ez sem úgy, hogy viszik az embert és csinálják, hanem amíg előkészítettek, az altató orvos megkérdezte mitől félek, elmondta hogyan történik az érzéstelenítés stb.; szóval nagyon vigyáztak mindkettőnkre és a császár is csendben zajlott. Itt olvashatsz a dokiról: [link]

Nekem dúlám is volt, Schindler Erika, őt is megtalálod az oldalon; nagyon tudom ajánlani, felkészítet a szülésre (természetes és császárra is, mindenféle "kulissza titkokkal"), és utána is még velem volt, később pedig telefonon érdeklődött, hogy vagyunk.

Szóval én csak jót tudok neked mondani róla. A magán rendelője a dokinak a Fény utca 10 szám alatt van 2. em./2, hétfőn(8-14) és csütörtökön (13-21) rendelés ezen a számon lehet bejelentkezni: 06302851049.

A rendelője is nagyon szép, nagyon jól felszerelt. A vizsgálatoknál mindig elmondja előre mit fog csinálni (pl uh, rákszűrés) és nagyon óvatosan vizsgál hüvelynél is és hasi ultrahangnál is. Sajnos másnál jártam már úgy, hogy jól megnyomta a hasamat az ultrahangnál. Amikor meg ügyeletes volt a doki a Róbertben, akkor be is ült hozzám egy kicsit beszélgetni, nála sose éreztem azt, hogy butaságot kérdezek, vagy jól tettem e, hogy most a kis "problémámmal" felhívom;sőt mikor húsvét hétfőn hívtam, akkor sem volt nagy probléma mint kiderült, de ő még is megköszönte, hogy hívtam és hozzátette, hogy jól tettem, hogy hívom, mert így tudja mi van velem és hívjam nyugodtan akár éjjel is. Nekem már ez is megnyugtató volt, mert az előző dokim számát pl. nem is tudtam.

Szóval meleg szívvel mindenkinek ajánlom Dr. Herczegh Szabolcsot (szülész-nőgyógyász főorvos, endokrinológus) és a Róbert Károly Magánklinikát. :)

2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Remélem, tùl vagy a szülésen és minden rendben ment! Én dr. Herczeghnél szültem és annak ellenére, hogy a terhességem alatt meg voltam vele elégedve, a szülésnél óriási csalódást okozott. Egy hozzánemértő, kretén idióta. Önzőségből és kapzsiságból indított meg szüléseket még a MÁV Kórházban és volt szülő nő, aki meghalt, baba, aki sérült. Nem véletlen volt peres ügye, amiből bizonyíték hiányában mentették fel. Nem bűncselekmény hiányában!!! Sajnos, csak a szülés után szembesültem ezzel.

A Károly Róbert Magánklinika meg egy szarfészek tele pénzéhes, undorító emberekkel. Tisztelet a kivételnek, akikből nem sok akad ott.

2013. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Túl vagyunk rajta.Mind a klinikával mind a doktor úrral elégedettek voltunk,nagyon szép emlék,legközelebb is őket választjuk

2013. nov. 5. 13:53
 10/15 anonim válasza:
100%
Véletlenül botlottam a témába, gondoltam, megosztom a személyes tapasztalatokat... 18 évvel ezelőtt született meg a csodaszép unokám Herczegh Szabolcsnál. (Szándékosan kerülöm az orvos/dr. kifejezéseket)Akkoriban - mint utólag kiderült, szakvizsgája sem volt még. Miután a szülés elhúzódónak látszott, és lejárt az ügyeleti ideje, választ sem várva adott be a lányomnak egy olyan injekciót, ami leállította a szülést, lenyomta a baba légzését. Mekoniumos volt a magzatvíz, de senkit sem érdekelt.26 órával később, amikor újra munkába állt, megszületett az unokám - iszonyatos oxigénhiánnyal, egy életre tönkretéve.A lányom hónapokig volt kislánya mellett a klinikán, és látta, hogy sorra érkeznek Herczeghtől a sérült babák, már híre volt...Sok-sok év fájdalom, küzdelem, és 8 évesen halál.....ez volt a mérlege Herczegh Sz. tevékenységének. Remélem, azóta megismerkedett a szakma szabályaival, ha más nem, a bíróságon...Mindegy, mit ítélnek felőle, hiszem, hogy Isten előtt kell majd elszámolnia az elrontott életekkel. Bocsánatot nem kért a családtól, ennek ellenére - azon túl, hogy megosztom ezt - igyekszünk nem hordozni a haragot és próbálunk úgy élni, hogy már nem gondolunk rá.
2015. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!