Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Herczeg Szabolcs nőgyógyás...

Dr. Herczeg Szabolcs nőgyógyásszal kapcsolatban érdekelnénk friss tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2012. júl. 18. 17:27
1 2
 1/12 Huziga válasza:

Szia!

Tökéletes választás, ha egy megbízható, figyelmes, kedves orvosra van szükséged. Kisfiam 2008. szeptemberében, kislányom 2011. decemberében született nála. Tényleg csak jókat tudok mondani róla, 6 éve ő a nőgyógyászom.

2012. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm,hogy írtál!

Egy olyan kérdésem lenne még,hogy mennyire természetes szülés párti,mennyire alkalmazza előszeretettel a császárt,alkalmaz e homeopátiát.

Kb.10 évvel ezelőtt voltam nála,akkor szimpatikus volt,és most ugrott be a neve:)

Köszi szépen

2012. júl. 18. 20:42
 3/12 Huziga válasza:

Szia!

Császárt csak abban az esetben, ha tényleg szükséges. Nekem az első azért volt császár, mert faros volt a kisfiam, a kislányomnál meg elkezdett vékonyodni a heg, ezért nem szabadott kockáztatni.

Megmondom őszintén a homeopátiával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

2012. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most látom,hogy rosszul írtam a nevét,helyesen:dr.Herczegh Szabolcs.

Köszi szépen a beszámolót,hétfőn megyek hozzá és jó alaposan kikérdezem mindenről.

A másik doki,akit ajánlottak dr.Tekse István(nála még sosem voltam).

2012. júl. 20. 22:27
 5/12 Csilla72 válasza:

Herczegh doktorhoz már több, mint 6 éve járok. Nem akart összejönni a baba, ezért segítséget kértem Tőle. Lombik programokon vettem részt, közben volt műtétem és vetéléseim is. Nem a legegyszerűbb 6 év volt az életemben. . . A családomon kívül Ő állt mindvégig mellettem. A műtétem után, mikor ébredeztem a kórházban, az ágyam mellett állt - csak látni akarta, hogy rendben vagyok. . . !!!!- (ja, és nem volt ügyeletes, és 0 Ft-ot fizettem Neki!!!), a kapcsolódó kivizsgálásokra eljött velem, együtt ültünk a várókban majdnem egy délelőttön keresztül ( 0 Ft-ot fogadott el!), biztatott, mindvégig támogatott. A lombik programot vezető orvost rendszeresen hívta, volt bent nála konzultálni velem kapcsolatban úgy, hogy akkor erről nem tudtam. A 6 év alatt bármikor hívtam, képben volt, mindíg segített. A szükséges kórházi beavatkozásokat szakszerűen, hibátlanul végezte el.

Most augusztusban szültem Nála a kisfiamat. A szülésnél minden rendben volt, nagyszerű munkát végzett. Amég a kórházban voltam, minden reggel bejött megnézni, megvizsgálni (hétvégén és akkor is, amikor nem volt ügyeletes!).

Csak óriási szeretettel és nagy tisztelettel tudok Róla beszélni, mert EMBER A SZÓ LEGNEMESEBB ÉRTELMÉBEN ÉS KIVÁLÓ SZAKEMBER IS!!

2012. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem késő, keress nagyon gyorsan másik orvost! Nála szültem, egy SINTÉR!!!!!
2013. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nézzél utána az előéletének itt a neten! Én a szülésem előtt nem tettem... Már bánom. De mindegy, a bebám rendben megszületett, de ez cseppet sem a doktor úr szakértelmének és odafigyelésének volt köszönhető. Minden esetre a mai fejemmel már tudom, hogy életveszélyben voltam emellett az ember mellett.
2013. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Január elején szültem nála,végtelenül elégedett vagyok.

Bármikor elérhető volt,éjjel 2 kor indult be a szülés,mire beértünk a kórházba már ő is ott volt.

Úgy szülhettem,ahogy szerettem volna,természetesen,vízben vajúdva,háborítatlanul.Egy nagyon pici(egy öltéses) gátmetszés volt,tekintve,hogy 3,5 kiló felett volt a baba,szerintem abszolút belefér.

Utána is minden nap bejött megnézni minket.Az ügyeletes szülésznő(Franciska) is szuper volt,a gyerekorvossal,ortopédussal is nagyon elégedettek is vagyunk.

A barátnőm is hozzá jár terhesgondozásra,májusban fog szül ni.

Sajnálom,az utolsó hozzászóló tapasztalatit,de nekünk + irányban minden várakozásunkat felülmúlta a kórház,és legközelebb is őket fogjuk választani:)

2013. febr. 21. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
A várandósságom alatt meg voltam elégedve vele, ezért nem is néztem utána, hogy ki ő. De utána a szülés napján engem 5 perces fájásokkal haza akart küldeni vidékre. Meg sem akart vizsgálni. Mire megrepesztette késő délután a burkomat, már mekóniumos volt a víz. Istennek hála, hogy nem lett baja a babámnak. A szülés után a doktor úr meg sem várta a kötelező 2 óra megfigyelési időt, vette a kabátját és miután ellátott engem, azonnal lelépett. Másnap be sem jött a kórházba, nem is érdeklődött. Harmadnap jött, de meg nem vizsgált. Azóta nem találkoztam vele... És akkor szeretném látni legközelebb, amikor a hátam közepét.
2013. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom:(

Mi éjjel bármikor hívhattuk,a kórházba is 20 perc alatt beért,ott volt végén,még fotóztunk is a szülés után:)

A bent töltött idő alatt mindennap,volt,hogy reggel-este megnézett minket,igazából én pont az ellentét vagyok,kevés ilyen lelkiismeretes orvossal találkoztam még.

2013. febr. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!