Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan hogy valaki,...

Volt olyan hogy valaki, valamilyen okból kifolyólag nem ment vissza a 6 hetes kontrollra? Mi történik ilyenkor? 2-3 hónap után is vissza lehet menni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm nem ment,de később bármikor lehet menni csak menj mindenképp!
2013. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mármint szülés után?

én a 8.héten mentem,mert pont akkor volt karácsony,újév,és így kaptam időpontot,semmi nem volt

2013. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell aggódni, én is picivel több, mint két hónap után mentem vissza, de senki sem kérdezte meg a miértjét! Az a lényeg, hogy menj vissza!
2013. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hét után mentem vissza.Nem volt belőle gond.
2013. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én visszamentem,de meg sem vizsgált az orvos,csak megkérdezte,hogy vagyok,meg sem nézett, a heget sem... :(
2013. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó eset azért durva (az orvos részéről). Én pedáns módon napra pontosan mentem a 6 hét letelte után, de tényleg nem ez számít. Gondolom érdemes visszamenni, hogy valóban rendben van-e minden.

(Én viszont a missed ab. utáni kontrollra nem mentem, nagyon nem volt erőm ugyanoda visszamenni. Pár héttel később máshová elmentem azért, jól is tettem, mert kaptam gyulladásgátlót. Viszont nem emiatt mentem, hanem mert baba lett egyből) :)

2013. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó gratulálok a babához. :) A párom külföldön dolgozik, és egyenlőre nem szeretném rajta kívül senkire sem bízni a babát. 9 hetes lesz a picim mikor vissza tudok menni. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 5. 13:13
 8/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Később is vissza lehet menni, de nemi életet élni nem illik addig amíg az orvos nem látott, de ha jól értelmezem úgysem lenne esélyes mert a férjed külföldön van. Akkor meg nyugodtan menj később, ha nincs panaszod nem lesz gond.
2013. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mentem el. Csalódtam szüléskor az orvosomban, aztán szülés után kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy új orvost keresgessek.

8 éve, másik orvosnál szültem, akkor jókislány módjára visszamentem 6 hét múlva. A doki kérdezte, hogy volt-e már aktus. Mondom, amíg nem estünk túl a 6 hetes kontrollon, addig nem "illik". Erre ő vigyorogva azt mondta, nem arra kíváncsi mi illik, hanem hogy volt-e aktus és minden rendben volt-e. Mikor pironkodva bevallottam, hogy igen, azt mondta nagyon sokan vannak így, csak nem vallják be.

2013. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!